Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

2017-08-07

Jūrmaloje sužaidė kontrolines rungtynes su latviais

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Jūrmaloje kontrolinėse rungtynėse susitiko su Latvijos komanda ir po atkaklios kovos pralaimėjo 3:4.

Lietuviams šeštadienį tai buvo pirmoji dvikova su latviais šį mėnesį – antrą kartą rinktinės susitiks rugpjūčio 20 dieną Palangoje. Abi dvikovos yra suplanuoto pasiruošimo dalis šių metų „Euro Beach“ futbolo lygos etapui Vokietijoje.

„Šiose varžybose planavome išbandyti naujus, jaunus ir dar mažą patirtį turinčius futbolininkus: vartininką Arijų Skaržauską ir aikštės žaidėją Gerardą Žukauską. Taip pat buvo tikslas šlifuoti praktikoje paruoštus derinius, pasitikrinti fizinę bei psichologinę žaidėjų būklę“, – sakė Lietuvos komandos treneris Nerijus Budraitis.

Rungtynių pradžioje lietuviai, kuriems negalėjo padėti Ramūnas Radavičius, Vasilijus Novičkovas ir Viktoras Bartosevičius, dominavo, tačiau neišnaudotos progos atsirūgo brangiai – po pirmo ir antro kėlinio Latvija pirmavo 4:0.

Vėliau lietuviams pavyko griebti jautį už ragų ir jie po sėkmingo Mindaugo Kalono, Vydmanto Kuzmicko bei Gerardo Žukausko žaidimo sušvelnino rezultatą iki 4:3. Dvikovos pabaigoje lietuviai surengė varžovų vartų šturmą, bet išlyginti rezultatą nepavyko.

Rinktinės vadovas Darius Laucevičius teigė, kad kol kas vaizdas komandoje nuteikia optimistiškai: „Rinktinėje debiutavę A. Skaržauskas ir G. Žukauskas pasirodė puikiai, manau, kad jie tikrai pritaps ir gali tapti pagrindiniais sudėties žaidėjais. Komandai reikia žaisti savo įprastą žaidimą, naudoti paruoštus derinius bei tiksliau realizuoti savo progas. Tai tikrai leis pasiekti pergalių netolimoje ateityje“.

Susijusios naujienos

 • Dalyvavo turnyre Baltarusijoje

  2017-07-04

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Dalyvavo turnyre Baltarusijoje

  2017 m. birželio 29 – liepos 02 d.  Vitebske, Baltarusijoje vyko kasmetinis, tarptautinis paplūdimio futbolo turnyras "Draugystės taurė" (FRIENDSHIP CUP 2017). Į turnyrą organizatoriai pakvietė ir...

 • Konkursas į paplūdimio futbolo rinktinės trenerio poziciją

  2017-04-21

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Konkursas į paplūdimio futbolo rinktinės trenerio poziciją

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) skelbta konkursą vyriausiojo trenerio pozicijai paplūdimio futbolo rinktinėje užimti. Reikalavimai:- Bakalauro laipsnis arba atitinkamas aukštesnysis išsilavinimas...

 • Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

  2017-04-13

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio rinktinė išbandė jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus

  Lietuvos nacionalinė paplūdimio futbolo rinktinė išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su praėjusių metų Baltarusijos vicečempione „Vitoblsport“ (Vitebsko apskritis) komanda, atvykusi į pasiruošimo...