Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

2017-08-21

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

Smėlis, malonus vėjas, karštos merginos ir intriguojantis futbolas ant jūros kranto – Palangoje savaitgalį praūžė paplūdimio futbolo fiesta, kurioje geriausios Lietuvos komandos kovojo antrajame šalies čempionato ture.

Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik patrauklus žaidimas aikštėje, bet ir šalia jos vykę konkursai, kuriuose žiūrovai galėjo laimėti organizatorių ir rėmėjų įsteigtų prizų.

„Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos ir mes žengėme didelį žingsnį į priekį. Kokybės ir organizaciniu atžvilgiu, pirmasis turas Kupiškyje ir šis turnyras Palangoje suteikia mums galimybę tobulėti toliau“, – sakė laikinasis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Šalies čempionais tapo Vilniaus „Igol“ klubas, kuris paskutinėse rungtynėse po devynių metrų baudinių serijos palaužė kitą viniečių „Rings“ ekipą ir iškovojo kelialapį į „Euro Winner Cup 2018” turnyrą.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapęs Ramūnas Radavičius teigė: „Gaila, kad pralaimėjome, tačiau mums visai gerai pavyko žaisti savo žaidimą – futbolas yra improvizacija ir nėra kažkokių rėmų. Šis turnyras keitėsi savo organizacijos lygiu – aikštės atitvertos, tinklai už vartų, reklamos, tribūnos. Džiugu, kad viskas keičiasi į gerą“.

Susijusios naujienos

 • Paplūdimio čempionato nugalėtoju tapo „Igol“

  2017-08-19

  Paplūdimio čempionatas

  Paplūdimio čempionato nugalėtoju tapo „Igol“

  Šeštadienį Palangoje karaliavo paplūdimio futbolas – ant Baltijos jūros kranto vyko Lietuvos čempionato antrasis turas, po kurio paaiškėjo šalies čempionai. Augusto Didžgalvio nuotraukos. Varžybose...

 • Palangos paplūdimyje – kovos dėl kelialapio į Europą

  2017-08-16

  Paplūdimio čempionatas

  Palangos paplūdimyje – kovos dėl kelialapio į Europą

  Savaitgalį Palangoje virs paplūdimio futbolo aistros. Šeštadienį antrajame Lietuvos čempionato ture vyks lemiama kova dėl titulo ir kelialapio į šių metų Europos Čempionų lygą, o sekmadienį...

 • Čempionato starte Kupiškyje – Vilniaus komandų sėkmė

  2017-07-29

  Paplūdimio čempionatas

  Čempionato starte Kupiškyje – Vilniaus komandų sėkmė

  Liepos 29 dieną (šeštadienį) Aukštupėnuose (Kupiškio r. sav.) vyko pirmasis šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, kuriame savo jėgas išbandė aštuonios komandos iš Vilniaus, Kauno...