Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Sostinės širdyje – ir futbolo pramogos

2017-09-11

Sostinės širdyje – ir futbolo pramogos

Sekmadienį Europos sporto savaitės ir Vilniaus maratonų dalyviai turėjo galimybę susipažinti ir su futbolu.

 

Vilniaus centre vykusiame „BEACTIVE“ vaikų bėgime Gedimino prospekte dalyvavo apie 2000 vaikų ir jų tėvų.

„BEACTIVE“ vaikų zonoje V. Kudirkos aikštėje vaikai galėjo išbandyti įvairias sporto šakas. Tarp jų – ir futbolą, kurį su savanorių pagalba pristatė masinio futbolo asociacija ir salės futbolo asociacija.

Jau renginio išvakarėse, šeštadienį rengtas Futbolo aptvaras 1×1 akimirksniu tapo labai populiarus. Futbolą aistringai žaidė ir vaikinai, ir merginos, o batalijos užsitęsė iki sutemų.  

Renginio dieną, sekmadienį vaikai galėjo išbandyti taiklumo vartus, spalvinimo knygelės, laimėti įvairių prizų ir dovanų.

#BeActive Europos sporto savaitė – tai jau antrus metus vykstanti Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Šiemet ši inciatyva vyksta rugsėjo 11–18 dienomis.

Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. #BeActive iniciatyva siekiama įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas. Taip pat šia iniciatyva primenama, kad Europos Komisija pasitelkdama programą „Erasmus+“, remia sporto veiklas.

Susijusios naujienos

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  2017-11-21

  Futbolas visiems

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje bus surengtas Kalėdinis šeimų turnyras, kuriame bus žaidžiama pagal mažojo futbolo 5×5 taisykles. Tradicinis kalėdinis turnyras vyks jau 14...

 • Kačerginėje toliau dominuoja futbolas

  2017-10-23

  Futbolas visiems

  Kačerginėje toliau dominuoja futbolas

  Kačerginėje karaliauja futbolas. Miesteliui neturint futbolo stadiono ir sporto salės, daugiafunkcis centras suorganizavo daugiau kaip dvidešimt futbolo renginių: draugiškų varžybų, turnyrų, futbolo...

 • Šiaurietiškas ėjimas, futbolas – puikus laisvalaikis Kačerginėje

  2017-10-13

  Futbolas visiems

  Šiaurietiškas ėjimas, futbolas – puikus laisvalaikis Kačerginėje

  Kačerginės daugiafunkcis centras spalio 12 dieną organizavo ekskursiją, skirtą Marijampolės „Marijonų“ gimnazijos moksleiviams ir tėveliams. Kurortinio miestelio svečiai žygiuodami šiaurietišku ėjimu...