Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

2017-09-16

„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

Rugsėjo 16-ąją vyko itin atkaklios kovos dėl Lietuvos U-16 čempionių titulo. Šešios komandos Šventupės stadione pademonstravo savo meistriškumą, o rungtynėse dėl medalių prireikė pratęsimų.

A grupėje dvi pergales pelnė sostinės MFA „Žalgiris“ (6 taškai), pranokusi Ukmergės SC (3 t.) ir Vilniaus MFK „Žalgirį“ (0 t.). B grupės pirmą vietą užėmė Gargždų „Banga“ (4 t.), aplenkusi Mažeikių FK „Triumfą“ (3 t.) ir Panevėžio FA (1 t.).

Rungtynes dėl penktos vietos laimėjo panevėžietės, 3:1 įveikusios MFK „Žalgirį“. Ginče dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo ir ukmergiškė Gabija Toropovaitė pelnė lemiamą įvartį į „Triumfo“ vartus.

Finalo rungtynėse MFA „Žalgiris“ ir „Banga“ apsikeitė po įvartį. Pratęsimo metu įvarčiai nekrito, tad nugalėtoją lėmė baudinių serija. Gargždų merginos taikliai smūgiavo (4:1) ir iškovojo čempionių titulą.

„Didžiausias ačiū visai komandai, pasiekėm to, ko ir norėjom. Visos stengėmės ir kovojom „iki galo“. Tik draugiška komanda gali pasiekti tokią pergalę. Emocijos „superinės“, visos tikrai jaudinomės per baudinių seriją, tačiau jau po kelių minučių šventėm pergalę. Taip pat didelis ačiū treneriams, kurie puikiai vadovavo ir suteikė geriausią motyvaciją“, – įspūdžiais pasidalijo Vitalija Žatkina.

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) įsteigė prizus ir apdovanojo geriausias komandas bei 2003–2004 m. gimimo žaidėjas.

Komandų geriausios ir perspektyviausios žaidėjos

FK „Banga“: Vitalija Žatkina; Monika Judeikytė.

MFK „Žalgiris“: Ugnė Lazdauskaitė; Žemyna Lekavičiūtė.

Ukmegės SC: Gabija Toropovaitė; Kamilė Ivanovaitė.

FK „Triumfas“: Gabrielė Norvaišaitė; Gabija Baranauskaitė.

Susijusios naujienos

 • Merginų čempionato finalo šešetas rinksis Šventupėje

  2017-09-12

  Merginų varžybos

  Merginų čempionato finalo šešetas rinksis Šventupėje

  Rugsėjo 16 dieną paaiškės stipriausios Lietuvos U16 (2002–2003 m. gimimo) merginų komandos. Nuo 11 val. Šventupės sporto komplekse dėl medalių susikaus Gargždų „Banga“, Mažeikių „Triumfas“, Panevėžio...

 • Merginų 8×8 čempionate žais 12 komandų

  2017-09-04

  Merginų varžybos

  Merginų 8×8 čempionate žais 12 komandų

  Rugsėjo 5–10 dienomis bus surengtas Lietuvos merginų, gimusių 2002–2003 m. čempionato pirmasis etapas. 12 komandų sieks patekti į finalinį šeštuką. Utenoje, Ukmergėje ir Gargžduose įvyks grupių...

 • Trakuose sustiprino komandinę dvasią

  2017-08-31

  Merginų varžybos

  Trakuose sustiprino komandinę dvasią

  „Utenio“ futbolo akademijos merginos rugpjūčio 28–29 dienomis dalyvavo Trakuose vykusiame futbolo turnyre – V. Steško atminti taurėje. Tėvo atminimui skirtą turnyrą jau devintą kartą organizavo buvę...