Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Tarptautinį žurnalistų turnyrą Druskininkuose laimėjo kaimynai

2017-09-19

Tarptautinį žurnalistų turnyrą Druskininkuose laimėjo kaimynai

Jau tryliktus metus iš eilės Lietuvoje vykusiame tarptautiniame žurnalistų futbolo turnyre varžėsi devynių valstybių komandos: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Armėnijos, Gruzijos ir Egipto.

Druskininkų sporto aikštyne pagal mažojo futbolo taisykles vykusį turnyrą ir pagrindinio turnyro rėmėjo bendrovės „Betsafe“ įsteigtą čempionų taurę laimėjo Baltarusijos žurnalistai. Per 8 rungtynes nugalėtojai surinko 17 taškų.

Vos tašku nuo čempionų atsiliko sidabro medalius laimėję Lenkijos žurnalistai, bronzą iškovojusių armėnų sąskaitoje – 15 taškų.

Toliau išsirikiavo Gruzija, Rusija, Egiptas, Ukraina, Lietuva ir Latvija.

Trečią kartą istorijoje turnyro čempione tapusi Baltarusijos komanda titulų skaičiumi susilygino su Lenkijos atstovais. Daugiausia kartų čempionu yra tapęs turnyro organizatorius Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubas „PRESS‘as“. Šiais metais turnyro šeimininkai tenkinosi aštunta vieta.

Nuo 2005 metų Lietuvoje rengiamas tarptautinis futbolo turnyras yra didžiausias ir seniausiai be pertraukų vykstantis žurnalistų turnyras Europoje. Turnyre per trylika metų apsilankė net dvidešimties šalių žurnalistai. Pirmi keturi turnyrai vyko Vilniuje, vėliau persikėlė į Kėdainius, o jau aštuntus metus iš eilės rengiami Druskininkuose.

 

Susijusios naujienos

 • Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  2017-12-13

  Futbolas visiems

  Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  Šeštadienį (gruodžio 16 d.) į Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) Kaune skirtingų profesijų futbolo mėgėjus sutrauks tradicinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Kalėdinis turnyras. Septintus metus...

 • Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  2017-11-22

  Futbolas visiems

  Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  1918 m. lapkričio 23 d. atkurta LR kariuomenė. Tai dienai paminėti „Versmės“ gimnazijoje vyko integruoti pilietiškumo ir neformalaus švietimo renginiai. Supažindinti su kario tarnyba atvyko buvę...

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  2017-11-21

  Futbolas visiems

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje bus surengtas Kalėdinis šeimų turnyras, kuriame bus žaidžiama pagal mažojo futbolo 5×5 taisykles. Tradicinis kalėdinis turnyras vyks jau 14...