Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

2017-09-29

Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

Rugsėjo 27 d. lopšelyje-darželyje „Vyturėlis” vyko Europos Masinio futbolo šventė „Greitakojai futbolininkai”.

Į renginį susirinko gausus būrys ikimokyklinių ir priešmokyklinių  „Gintarinės“, „Riešutinės“, „Apelsininės“, „Kaštoninės“, „Mėtinės“, „Karamelinės“ grupių vaikučių, jų tėvelių ir pedagogų.

Sulaukėme svečių iš Panevėžio Futbolo akademijos. Su mažaisiais futbolo mylėtojais susitikti atvyko direktorius Darius Butkus kartu su savo auklėtiniais: Marjanu Isajevu, Grantu Šimkumi, Tanu Petukausku, Nojumi Bendauskiu, Gabijumi Gudelevičiumi ir Roku Gedeikiu.

Jaunieji futbolininkai šventės dalyvius supažindino su futbolo treniruotės pagrindais, nuotaikingai, gyvai ir kantriai rodė ir mokė ikimokyklinukus, kaip kojomis valdyti kamuolį, kaip smūgiuoti į vartus ir saugoti juos, nebijant pargriūti.

Emocijos liejosi gyvai, kai vadovaujant direktoriui Dariui Butkui, prasidėjo mini futbolo varžybos tarp grupių! Žaisti reikėjo tėveliams susikabinus rankomis su savo vaikais. Tai buvo linksmas ir azartiškas žaidimas, kuriame visi tapo čempionai. Tikime, kad Futbolo akademijos direktoriaus Dariaus Butkaus įteiktos dovanos – futbolo kamuoliai vaikams taps geriausi laisvalaikio draugai.

Mamos ir tėčiai, vaikai ir pedagogai džiaugiasi prasmingai praleidę rudens popietę. Dėkoja Futbolo akademijos direktoriui Dariui Butkui ir jo auklėtiniams už suteiktas džiaugsmo akimirkas žaidžiant futbolą.

Regina Jasiūnienė kūno kultūros mokytoja metodininkė.

Susijusios naujienos

 • Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  2017-11-02

  Vaikai

  Rudeniškas oras nesutrukdė vaikams džiaugtis futbolu

  Rudenišką spalio 28 dieną Kačerginės daugiafunkcio centro netradicinėse aikštelėse vyko vaikų futbolo turnyras „Draugystė 2017“. Turnyre varžėsi penkios komandos: Ariogalos FK „Vienybė“, Raseinių FK...

 • Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  2017-10-17

  Vaikai

  Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

  Pirmadienio vakarą LFF stadione netrūko pozityvios energijos ir vaikų klegesio – ant pagrindinės vejos kamuolį gainiojo ir su Lietuvos futbolo rinktinių treneriais bei jaunosiomis žaidėjomis žaidimo...

 • Gargžduose – darželinukų futbolo šventė

  2017-09-27

  Vaikai

  Gargžduose – darželinukų futbolo šventė

  Rugsėjo 26 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto aikštyne vyko šventė, skirta paminėti Europos masinio futbolo savaitę. Šventėje dalyvavo 10 priešmokyklinio amžiaus grupių iš Gargždų darželių...