Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

2017-10-18

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

Lietuvos vyrų rinktinės futbolininkams statistika yra svarbi – jie ne tik naršo internete ieškodami informacijos apie komandos draugų pasirodymus, bet ir analizuoja savo žaidimą.

„Man tai yra tikrai svarbu. Po rungtynių peržvelgiu klaidas ir tai, ką nuveikiau gerai bei padarau išvadas. Visi turime tobulėti ir tai yra vienas dalykų, kurie padeda tai daryti“, – sakė saugas Artūras Žulpa.

Jam antrino ir rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus: „Kiekvienas savo rungtynes aš analizuoju ir peržiūriu žaidimo momentus bei stengiuosi nekartoti tų pačių klaidų kitose rungtynėse. Atsižvelgiu į neigiamus ir teigiamus dalykus, kad būtų darbo tęstinumas“.

Rinktinės saugas Mantas Kuklys pripažino, kad kiekvieną varžybų savaitgalį seka tautiečių žaidimą: „Visus lietuvius futbolininkus – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje – seku. Man lietuviai, žaidžiantys užsienyje, yra kur kas įdomesni nei Anglijos „Premier“ lygos varžybos. Kiekvieną savaitgalį seku jų pasirodymus“.

Nuo šiol futbolo gerbėjams ir futbolininkams statistiką bus sekti kur kas lengviau. Neseniai startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas – nauja interneto svetainė lietuviško futbolo gerbėjams ir statistikos mėgėjams „Lietuvosfutbolas.lt“.

Šioje svetainėje šalies futbolo mylėtojai ir patys žaidėjai ras futbolo informacinėje sistemoje (Comet) administruojamą naujausią ir aktualiausią visų LFF organizuojamų ir prižiūrimų lygų, varžybų ir turnyrų statistiką, nuo elitinių jaunių pirmenybių iki nacionalinių rinktinių rungtynių. Tiek sirgaliai, tiek futbolininkai galės pasirinkti komandų ir asmeninius profilius, kurie suteiks svarbiausią informaciją apie klubų padėtį turnyrinėje lentelėje, mačų istoriją ir artėjančias dvikovas, o taip pat supažindins su įdomiausiais individualių pasirodymų skaičiais.

Susijusios naujienos

 • Rinktinės sezono aptarime – palaikymas E. Jankauskui

  2017-11-08

  Vyrų rinktinė

  Rinktinės sezono aptarime – palaikymas E. Jankauskui

  Birštone susirinkę Lietuvos futbolo specialistai aptarė pastarojo sezono vyrų rinktinės rezultatus ir išreiškė palaikymą Edgaro Jankausko vadovaujamo trenerio štabo darbo tęstinumui. E. Jankauskas su...

 • Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

  2017-10-24

  Vyrų rinktinė

  Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

  Lietuvos futbolo vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas lankėsi Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir atsakė į susirinkusiųjų rūpimus klausimus. Diskusiją moderavo doc. dr. Arūnas Streikus...

 • Lietuvos rinktinė – UEFA Tautų lygos C divizione

  2017-10-11

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė – UEFA Tautų lygos C divizione

  2018-ųjų metų rugsėjį startuoja naujas UEFA projektas – Tautų lyga. Pasibaigus atrankos į pasaulio čempionatą grupių varžyboms, 55–ios Europos nacionalinės rinktinės pagal reitingą suskirstytos į...