Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Pradėtas bendradarbiavimas su futbolą žaidžiančių vaikų tėvais

2017-11-17

Pradėtas bendradarbiavimas su futbolą žaidžiančių vaikų tėvais

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pradėjo bendradarbiavimą su Futbolą žaidžiančių vaikų tėvų asociacija.

Naujai įkurtos asociacijos atstovai ketvirtadienį lankėsi LFF būstinėje, kur susitiko su LFF vadovais – prezidentu Tomu Danilevičiumi, generaliniu sekretoriumi Nerijumi Dunausku, taip pat aktualią sritį kuruojančios Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentu Vytautu Vaškūnu, direktoriumi Deimantu Bička.

Susitikimo metu tėvai išreiškė mintis ir pastebėjimus apie vaikų futbolą ir LFF veiklą, o LFF atstovai taip pat pasidalino savo požiūriu ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Nutarta, jog kitame tarpusavio susitikime bus išgryninti tikslai, kuriuos bandys įgyvendinti abi pusės.

T. Danilevičiaus teigimu, tarpusavio dialogas yra reikalingas, kad būtų galima užtikrinti dar kokybiškesnį vaikų futbolo organizavimą ir vystymą.

„Smagu, kad yra iniciatyvių tėvų, kuriems yra svarbūs vaikų treniravimo aspektai. Susitikimo metu apsikeitėme nuomonėmis apie aktualius klausimus, o išsiskyrėme pozityviai nusiteikę – ateityje kartu su Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija galime nuveikti daug gerų darbų. Tam reikės abiejų pusių iniciatyvos, palaikymo, geranoriškumo ir  pasiūlymų. Tėvai gali stipriai prisidėti prie Lietuvos vaikų futbolo“, – teigė T. Danilevičius.

315 tėvų asociacijos nariai taip pat buvo patenkinti susitikimu ir dabar tikisi kokybiško tolimesnio bendradarbiavimo.

„Susitikimą vertiname labai pozityviai. Iš LFF vadovų išgirdome tai, ką norėjome išgirsti – jie pripažino mūsų asociaciją ir nori glaudžiai bendradarbiauti. Parengsime darbų planą, diskutuosime apie esamas problemas ir jau artimiausiu metu pateiksime konkrečius klausimus“, – sakė asociacijos valdybos pirmininkas Gintaras Jagminas.

Susijusios naujienos

 • LFF pradėjo bendradarbiavimą su Ukrainos futbolo federacija

  2017-12-08

  Susitikimai ir vizitai

  LFF pradėjo bendradarbiavimą su Ukrainos futbolo federacija

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) stiprina tarptautinius ryšius – penktadienį oficialiai pradėtas bendradarbiavimas su Ukrainos futbolo federacija (FFU). Penktadienio rytą „Kempinski Hotel Cathedral...

 • Susitiko su Ukrainos ambasadoriumi

  2017-11-21

  Susitikimai ir vizitai

  Susitiko su Ukrainos ambasadoriumi

  Lapkričio 20 d.  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje įvyko vadovų susitikimas su Ukrainos ambasados Lietuvoje atstovais. LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Nerijus...

 • Apie darbą futbole papasakojo Vievio moksleiviams

  2017-10-30

  Susitikimai ir vizitai

  Apie darbą futbole papasakojo Vievio moksleiviams

  Vievio gimnazijos kvietimu Lietuvos futbolo federacijos atstovai renginyje „Galimybė rinktis“ susitiko su moksleiviais ir papasakojo apie potencialią karjeros kelią šioje srityje. Spalio 25 d. 2a, 2c...