Lietuvos futbolo federacija

Elitinė jaunių lyga

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

2016-08-04

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

Rugpjūčio 10 dieną Birštone laukia LFF Elitinės jaunių lygos sezono finalinis akordas. Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami 15 valandą miesto stadione stebėti dviejų geriausių U-17 lygos komandų dvikovos dėl aukso medalių, o vėliau U-19 ir U-17 komandos keliaus į apdovanojimus.

Robertas Každanas / LFF.lt informacija

Birštone dėl U-17 lygos trofėjaus kovos Vilniaus FM „Ateitis" su Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Vilniečiai debiutiniame lygos sezone 2015 metais buvo antri, o NFA vaikinai sieks apginti nugalėtojų titulą.

Sezono uždarymo renginys su apdovanojimų ceremonija po rungtynių vyks Stakliškėse. Jame dalyvauti kviečiami visų 16 Elitinėje jaunių lygoje žaidusių komandų atstovai.

Renginyje bus apdovanotos U-19 ir U-17 lygų komandos-prizininkės, rezultatyviausi žaidėjai, geriausi sezono vartininkai, gynėjai, saugai ir puolėjai.

Šiemet U-19 lygoje geriausiai pasirodė PFA-SG-„Panevėžys", VFM-„Žalgiris", NFA-1999 komandos, o U-17 lygos medalius užsitikrino FM „Ateitis" , NFA-2000 ir VFM-„Žalgiris".

Rezultatyviausiais žaidėjais U-19 lygoje šiemet tapo Almantas Eidėjus, Paulius Obolevičius ir Jonas Skinderis. U-17 lygoje įvarčių gausa išsiskyrė Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov ir Justinas Marazas.

 Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per „Facebook".

 

Susijusios naujienos

 • Panevėžiečiai užsitikrino EJL U17 čempionų titulą

  2017-10-18

  Elitinė jaunių lyga

  Panevėžiečiai užsitikrino EJL U17 čempionų titulą

  Spalio 11 dieną paaiškėjo antrieji SHARP Elitinės jaunių lygos čempionai. U-17 diviziono nugalėtojų titulą užsitikrino Panevėžio FA-SG-FK „Panevėžio“ vaikinai. Aukštaičiai Alytuje sužaidė su FA...

 • FA „Žalgirietis“ tapo pirmąja šio sezono EJL čempione

  2017-10-13

  Elitinė jaunių lyga

  FA „Žalgirietis“ tapo pirmąja šio sezono EJL čempione

  SHARP Elitinės jaunių lygos U15 divizionas jau turi nugalėtoją. Spalio 11 d. Senvagės gimnazijos stadione susitiko ambicingos Vilniaus FA „Žalgiriečio“ ir Klaipėdos FM-„Atlanto“ ekipos, o įvarčius...

 • Liko lemiamas EJL sezono ketvirtadalis

  2017-09-22

  Elitinė jaunių lyga

  Liko lemiamas EJL sezono ketvirtadalis

  Komandos sužaidė trečiojo rato rungtynes ir pasiruošusios lemiamai sezono atkarpai. Didžiausia intriga dėl aukso medalių tvyro SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) U15 ir U19 divizionuose, tuo tarpu U16...