Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

"Utenio" stovykloje – ne vien futbolas

2016-08-07

"Utenio" stovykloje – ne vien futbolas

Utenos futbolo akademija kviečia vaikus į stovyklą, kurioje be dviejų treniruočių per dieną, jie susitiks su futbolo žvaigždėmis, pramoks japonų kalbos ir kepti picą.

utenosutenis.lt

Utenoje rugpjūčio 22-26 dienomis bus surengta futbolo stovykla. Į ją stovyklos rengėja „Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus iš visos Utenos apskrities.

Stovyklautojai bus padalinti į dvi amžiaus grupes: 6-10 ir 11-15 metų. 

„Gal ir šešiolikmečiams tokia stovykla duotų naudos, bet aš manau, kad jie jau orientuoti į vyrų futbolą. Pas mus „Utenyje“ tokio amžiaus futbolininkai yra jau pagrindinės komandos dubleriai. Jie ir taip po trumpų atostogų nuo vasaros vidurio dirba su treneriu Egidijumi Varnu“, - sakė vienas „Utenio“ klubo ir akademijos trenerių Aurimas Meidus.

Jaunieji futbolininkai, stovyklaudami turės po dvi treniruotes kasdien.

„Rytais bus kryptinės treniruotės, o vakarais – miniturnyriukai su užduotimis, kad tai ką mokėsi ryte, vaikai panaudotų žaidime“, - pasakojo A. Meidus.

Tačiau ne vien futbolu bus užimti stovyklautojai per tas penkias dienas.

Jiems bus rengiamos viktorinos futbolo temomis, susitikimai su „Utenio“ komandos futbolininkais, boulingas ir kitokios pramogos. Taip pat vaikai bus mokomi... kepti picą.

„Tai bus savotiškai pramoga. Mes sutarėme su mūsų rėmėjais picerija „Amber pica“, kad jos darbuotojai pamokytų vaikus kepti picas. Vaikai patys gamins tešlą. Po to visą tą patirtį galbūt ir namie galės pritaikyti“, - kalbėjo A. Meidus.

„Utenio“ klubo legionieriai bandys išmokyti vaikus savo gimtųjų kalbų. 

Klube yra legionierių, mes norime, kad vaikai su jais susipažintų, pasimokytų jų kalbų, kultūros.  Yra pas mus japonas Takuya Matsunaga. Prašysime jo, kad pabendrautų su vaikais, duotų jiems japonų kalbos pamokėlių. Taip pat komandoje yra ukrainiečių, kurie gali pamokyti ukrainiečių kalbos“, - pasakojo „Utenio“ akademijos treneris.

Tačiau „Utenio“ futbolininkai nebus didžiausios futbolo žvaigždės, kurios apsilankys stovykloje.

„Atvažiuos pabendrauti su vaikais ir A lygos prezidentas Deividas Šemberas. Galbūt sulauksime ir Lietuvos rinktinės stratego Edgaro Jankausko. Jie turėtų patreniruoti vaikus, papasakoti jiems apie futbolą. Stovykloje išreiškė norą dalyvauti mūsų programos iniciatorius, Lietuvos futbolo federacijos futbolo vystymo konsultantas  Aurelijus Skarbalius“, - vardijo įžymybes, atkeliausiančias į Uteną į rugsėjo pabaigą A. Meidus.

Buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas, Danijoje treneriu dirbantis Aurelijus Skarbalius su „Uteniu“ bendradarbiauja jau ne pirmus metus. Utenio akademija dirba pagal šio trenerio parengtas programas.

Susijusios naujienos

 • Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  2017-12-13

  Futbolas visiems

  Šeštadienį Kaune – LFF Kalėdinis futbolo turnyras

  Šeštadienį (gruodžio 16 d.) į Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) Kaune skirtingų profesijų futbolo mėgėjus sutrauks tradicinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Kalėdinis turnyras. Septintus metus...

 • Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  2017-11-22

  Futbolas visiems

  Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

  1918 m. lapkričio 23 d. atkurta LR kariuomenė. Tai dienai paminėti „Versmės“ gimnazijoje vyko integruoti pilietiškumo ir neformalaus švietimo renginiai. Supažindinti su kario tarnyba atvyko buvę...

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  2017-11-21

  Futbolas visiems

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 16-ąją

  Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje bus surengtas Kalėdinis šeimų turnyras, kuriame bus žaidžiama pagal mažojo futbolo 5×5 taisykles. Tradicinis kalėdinis turnyras vyks jau 14...