Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

"Žalgiris" dalyvavo turnyre Gelgaudiškyje

2016-08-15

"Žalgiris" dalyvavo turnyre Gelgaudiškyje

Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį dalyvavo draugiškame turnyre Gelgaudiškyje, Šakių rajone. Varžybos skirtos Seimo nario Mindaugo Basčio taurei laimėti.

Turnyro nuotraukų galerija

„Žalgirio“ komandoje – Seimo narys

Į Šakius vyko 16 „Žalgirio“ futbolininkų. Namie liko Andrija Kaludjerovičius, Linas Klimavičius, Mantas Kuklys, Vytautas Lukša, Simonas Stankevičius, Armantas Vitkauskas, Marius Žaliūkas.

Gelgaudiškyje į aikštę žengė ir „Žalgirio“ treneriai – Rolandas Džiaukštas bei Audrius Paškevičius. Prie komandos prisijungė taurę nugalėtojams įsteigęs M. Bastys. Seimo narys ne tik vilkėjo 10-uoju numeriu pažymėtus „Žalgirio“ marškinėlius, o ir prie pergalių prisidėjo įvarčiais.

„Puikus jausmas, tiesiog trūksta žodžių jį apsakyti. „Žalgiryje“ žaidžia žvaigždės, tad smagu rungtyniauti su jomis, – po turnyro kalbėjo M. Bastys. – Profesionalai negailėjo perdavimų, bet padariau daug klaidų. Galbūt koją kišo jaudulys.“

Šventė pavyko

„Žalgiris“ varžybose dalyvavo garbės svečio teisėmis. Vilniečiai, turnyrą laimėję pernai, šiemet nesivaržė dėl pergalės bendrojoje įskaitoje.

Žalgiriečiai Gelgaudiškyje sužaidė 10 rungtynių po tiek pat minučių. Buvo rungtyniaujama septyni prieš septynis.

„Šiandien tikrai ne rezultatas, praleisti ar įmušti įvarčiai buvo svarbiausi. Toks turnyras tik dar kartą patvirtina, kad „Žalgiris“ – visos Lietuvos komanda. Visada, kai tik yra galimybė, dalyvaujame panašiuose socialiniuose renginiuose – propaguojame sveiką gyvenimo būdą ir skiepijame meilę futbolui. Manau, šiandien tai labai gerai pavyko“, – džiaugėsi vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas.

Laukia ištisus metus

Turnyre triumfavo „Kaunas“. Jam „Žalgiris“ padovanojo žaliai baltus marškinėlius su žaidėjų autografais. Antroji vieta atiteko „Spartai“, trečioji – „Tauragei“.

Apdovanotos ne tik komandos prizininkės, o ir geriausias vartininkas, naudingiausias bei rezultatyviausias turnyro žaidėjai. Jiems prizus įsteigė „Žalgiris“ ir „Nike“.

„Kiek girdėjau, komandos buvo stipresnės nei praėjusiais metais. Varžovai metė mums rimtą iššūkį, – pasakojo į aikštę išbėgęs treneris R. Džiaukštas. – Įspūdžiai iš turnyro – patys geriausi. Malonu, kai miesteliuose vyksta tokios šventės.“

Pasak M. Basčio, turnyras ir „Žalgirio“ atvykimas gelgaudiškiams – didelis įvykis, kurio vietiniai laukia ištisus metus.

Susijusios naujienos

 • Kačerginėje toliau dominuoja futbolas

  2017-10-23

  Futbolas visiems

  Kačerginėje toliau dominuoja futbolas

  Kačerginėje karaliauja futbolas. Miesteliui neturint futbolo stadiono ir sporto salės, daugiafunkcis centras suorganizavo daugiau kaip dvidešimt futbolo renginių: draugiškų varžybų, turnyrų, futbolo...

 • Šiaurietiškas ėjimas, futbolas – puikus laisvalaikis Kačerginėje

  2017-10-13

  Futbolas visiems

  Šiaurietiškas ėjimas, futbolas – puikus laisvalaikis Kačerginėje

  Kačerginės daugiafunkcis centras spalio 12 dieną organizavo ekskursiją, skirtą Marijampolės „Marijonų“ gimnazijos moksleiviams ir tėveliams. Kurortinio miestelio svečiai žygiuodami šiaurietišku ėjimu...

 • Kačerginėje vyko profesijų futbolo šventė

  2017-09-26

  Futbolas visiems

  Kačerginėje vyko profesijų futbolo šventė

  Rugsėjo 23-30 dienomis visoje Europoje minima „UEFA Grassroots Week“ savaitė, kurios metu vyksta įvairiausi futbolo renginiai. Antrus metus iš eilės Kauno r. sav. Kačerginės daugiafunkcis centras...