Lietuvos futbolo federacija

Drausminė

Drausminė
 • Apie
 • Naujienos
 • Dokumentai

Drausmine priežiūra siekiama, jog  Lietuvos futbolo federacijos organizuojamuose ar jos teritorijoje vykstančiuose čempionatuose, turnyruose, varžybose ir rungtynėse būtų laikomasi garbingo žaidimo principų bei užtikrinama tinkama drausmė.

Priežiūrą atlieka nuolatiniai drausminiai organai - LFF Drausmės komitetas ir LFF Apeliacinis komitetas, kurie vadovaujasi LFF Drausmės kodekse nustatytomis taisyklėmis. Komiteto pirmininkai ir bent vienas narys privalo turėti teisinį išsilavinimą. 

Drausmės komiteto funkcijos:

- Spręsti sankcijų taikymą dėl Drausmės kodekso, LFF įstatų, Varžybų nuostatų, kituose LFF organų ir/ar administracijos patvirtintuose dokumentuose, FIFA ir UEFA reglamentuose nustatytų reikalavimų nevykdymą ir kitų LFF, FIFA ir UEFA organų sprendimų, reikalavimų, nurodymų nevykdymą. 
- Priimti sprendimus dėl Drausmės kodekse numatytų sankcijų taikymo.
- Nagrinėti protestus bei kitų klausimų, susijusių su varžybomis ir/ar rungtynėmis, kurie nėra priskirti kitų LFF organų kompetencijai.


Kontaktams

Drausmės komiteto sekretorius
Ričardas Zdančius - r.zdancius@lff.lt

Apeliacinio komiteto funkcijos:

- nagrinėti apeliacinius skundus dėl Drausmės komiteto priimtų sprendimų, kurie nėra laikomi galutiniais ir neskundžiamais;
- spręsti ginčus dėl kontraktų kitų savo esme su sportine (darbine) veikla susijusių klausimų, kompensacijos už treniravimą, solidarumo įmokų mokėjimą.

Kontaktams

Apeliacinio komiteto pirmininkas
Antanas Paulauskas - a.paulauskas@lff.lt

 • Skirtos diskvalifikacijos "Šilo" žaidėjams ir treneriui

  2017-03-10

  Drausmė

  Skirtos diskvalifikacijos "Šilo" žaidėjams ir treneriui

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų diskvalifikavo penkis Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai atstovavusius žaidėjus ir trenerį...

Kitos rungtynės

Lietuva
vs Slovakija

2017-06-10

Praėjusios rungtynės

Anglija vs Lietuva 2:0

Wembley Stadium,

2017-03-26