Lietuvos futbolo federacija

I lyga

I lyga
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Naujienos
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie I lygą
1. turas
Protokolas
2017 / 3
24
18:00Banga2 : 0Trakai B
2017 / 3
25
13:00Žalgiris B0 : 1Pakruojis
2017 / 3
25
14:00Tauras0 : 3Koralas
2017 / 3
25
16:00DFK Dainava3 : 1Palanga
2017 / 3
26
13:00Panevėžys2 : 1Šilutė
2017 / 5
23
18:30Stumbras B : Vilniaus Vytis
2017 / 5
23
18:30Džiugas : Nevėžis
2. turas
Protokolas
2017 / 3
31
19:00Vilniaus Vytis1 : 2Pakruojis
2017 / 4
1
14:00Tauras0 : 1Nevėžis
2017 / 4
2
13:00Palanga4 : 0Šilutė
2017 / 4
2
13:00Panevėžys1 : 1Koralas
2017 / 4
2
14:00Trakai B1 : 3DFK Dainava
2017 / 4
2
14:00Stumbras B2 : 1Džiugas
2017 / 4
2
19:00Žalgiris B3 : 1Utenis B
3. turas
Protokolas
2017 / 4
7
16:30Tauras0 : 4Stumbras B
2017 / 4
7
21:00Vilniaus Vytis4 : 0Utenis B
2017 / 4
7
20:00Nevėžis0 : 0Panevėžys
2017 / 4
9
14:00Džiugas2 : 2Pakruojis
2017 / 4
9
14:00Koralas0 : 3Palanga
2017 / 4
9
15:00Žalgiris B0 : 1Banga
2017 / 4
9
15:00DFK Dainava2 : 2Šilutė
4. turas
Protokolas
2017 / 4
14
19:00Banga0 : 2Vilniaus Vytis
2017 / 4
14
20:30Stumbras B1 : 1Panevėžys
2017 / 4
15
15:00Trakai B2 : 0Šilutė
2017 / 4
15
15:00Nevėžis0 : 3Palanga
2017 / 4
15
16:00Pakruojis3 : 0Tauras
2017 / 4
15
16:00Utenis B0 : 5Džiugas
2017 / 4
15
17:30Koralas0 : 1DFK Dainava
5. turas
Protokolas
2017 / 4
21
18:00Nevėžis2 : 2DFK Dainava
2017 / 4
22
14:00Šilutė0 : 1Koralas
2017 / 4
22
15:00Žalgiris B1 : 2Trakai B
2017 / 4
22
15:00Stumbras B2 : 1Palanga
2017 / 4
23
15:00Džiugas1 : 1Banga
2017 / 4
23
16:00Tauras3 : 0Utenis B
2017 / 4
23
16:00Pakruojis2 : 1Panevėžys
6. turas
Protokolas
2017 / 5
4
18:30Vilniaus Vytis : Žalgiris B
2017 / 5
5
18:30DFK Dainava : Stumbras B
2017 / 5
5
19:00Banga : Tauras
2017 / 5
6
14:00Šilutė : Nevėžis
2017 / 5
6
15:00Koralas : Trakai B
2017 / 5
6
16:00Pakruojis : Palanga
2017 / 5
7
14:00Utenis B : Panevėžys
7. turas
Protokolas
2017 / 5
11
18:30Trakai B : Vilniaus Vytis
2017 / 5
12
19:00DFK Dainava : Pakruojis
2017 / 5
13
15:00Stumbras B : Šilutė
2017 / 5
13
16:00Palanga : Utenis B
2017 / 5
13
16:00Nevėžis : Koralas
2017 / 5
14
16:00Džiugas : Žalgiris B
2017 / 5
14
16:00Panevėžys : Banga
8. turas
Protokolas
2017 / 5
18
19:00Vilniaus Vytis : Džiugas
2017 / 5
19
18:30Trakai B : Nevėžis
2017 / 5
19
18:30Koralas : Stumbras B
2017 / 5
19
18:30Palanga : Banga
2017 / 5
19
19:00Žalgiris B : Tauras
2017 / 5
20
15:00Šilutė : Pakruojis
2017 / 5
20
16:00Utenis B : DFK Dainava
9. turas
Protokolas
2017 / 5
30
17:00Vilniaus Vytis : Tauras
2017 / 5
30
18:30Džiugas : Trakai B
2017 / 5
30
18:30Šilutė : Utenis B
2017 / 5
30
19:00Pakruojis : Koralas
2017 / 5
30
19:00Stumbras B : Nevėžis
2017 / 5
30
21:00Žalgiris B : Panevėžys
2017 / 5
31
19:00Banga : DFK Dainava
10. turas
Protokolas
2017 / 6
2
19:30Tauras : Džiugas
2017 / 6
3
16:00Trakai B : Stumbras B
2017 / 6
3
16:00Utenis B : Koralas
2017 / 6
23
17:00Nevėžis : Pakruojis
2017 / 6
3
17:00Palanga : Žalgiris B
2017 / 6
4
17:00Panevėžys : Vilniaus Vytis
2017 / 6
4
18:00Banga : Šilutė
11. turas
Protokolas
2017 / 6
9
18:30Tauras : Trakai B
2017 / 6
9
18:30Stumbras B : Nevėžis
2017 / 6
9
19:00Palanga : Vilniaus Vytis
2017 / 6
9
19:00Koralas : Banga
2017 / 6
9
19:30Panevėžys : Džiugas
2017 / 6
11
19:00DFK Dainava : Žalgiris B
2017 / 6
12
18:30Pakruojis : Stumbras B
12. turas
Protokolas
2017 / 6
16
18:30Pakruojis : Trakai B
2017 / 6
16
18:30Stumbras B : Utenis B
2017 / 6
16
19:00Nevėžis : Banga
2017 / 6
16
19:00DFK Dainava : Vilniaus Vytis
2017 / 6
16
19:00Palanga : Džiugas
2017 / 6
16
19:00Panevėžys : Tauras
2017 / 6
16
16:00Šilutė : Žalgiris B
13. turas
Protokolas
2017 / 6
16
19:00Tauras : Palanga
2017 / 6
20
19:00Džiugas : DFK Dainava
2017 / 6
20
20:30Trakai B : Panevėžys
2017 / 6
21
19:00Banga : Stumbras B
2017 / 6
22
19:00Utenis B : Pakruojis
2017 / 6
22
17:00Vilniaus Vytis : Šilutė
2017 / 6
22
21:00Žalgiris B : Koralas
14. turas
Protokolas
2017 / 6
30
19:00Vilniaus Vytis : Koralas
2017 / 7
1
14:00Palanga : Panevėžys
2017 / 7
1
15:00Tauras : DFK Dainava
2017 / 7
1
16:00Pakruojis : Banga
2017 / 7
1
16:00Džiugas : Šilutė
2017 / 7
1
17:00Utenis B : Trakai B
2017 / 7
1
17:00Žalgiris B : Nevėžis
15. turas
Protokolas
2017 / 7
6
15:00Banga : Utenis B
2017 / 7
6
15:00Trakai B : Palanga
2017 / 7
6
16:00DFK Dainava : Panevėžys
2017 / 7
6
16:00Šilutė : Tauras
2017 / 7
6
16:00Žalgiris B : Stumbras B
2017 / 7
6
16:00Koralas : Džiugas
2017 / 7
6
17:00Nevėžis : Vilniaus Vytis
16. turas
Protokolas
2017 / 7
9
14:00Šilutė : Panevėžys
2017 / 7
9
15:00Trakai B : Banga
2017 / 7
9
16:00Pakruojis : Žalgiris B
2017 / 7
9
17:00Koralas : Tauras
2017 / 7
9
17:00Nevėžis : Džiugas
2017 / 7
26
19:00Vilniaus Vytis : Stumbras B
2017 / 7
26
19:00Palanga : DFK Dainava
17. turas
Protokolas
2017 / 7
29
14:00Koralas : Panevėžys
2017 / 7
29
15:00Utenis B : Žalgiris B
2017 / 7
29
16:00Nevėžis : Tauras
2017 / 7
30
16:00Šilutė : Palanga
2017 / 7
30
16:00Pakruojis : Vilniaus Vytis
2017 / 7
30
17:00Džiugas : Stumbras B
2017 / 7
30
18:00DFK Dainava : Trakai B
18. turas
Protokolas
2017 / 8
4
18:30Banga : Žalgiris B
2017 / 8
4
18:30Utenis B : Vilniaus Vytis
2017 / 8
4
18:30Pakruojis : Džiugas
2017 / 8
5
13:00Panevėžys : Nevėžis
2017 / 8
5
15:00Stumbras B : Tauras
2017 / 8
5
16:00Šilutė : DFK Dainava
2017 / 8
5
17:00Palanga : Koralas
19. turas
Protokolas
2017 / 8
8
18:30Palanga : Nevėžis
2017 / 8
8
18:30Tauras : Nevėžis
2017 / 8
8
18:30Džiugas : Utenis B
2017 / 8
8
18:30Vilniaus Vytis : Banga
2017 / 8
8
19:00DFK Dainava : Koralas
2017 / 8
8
19:00Panevėžys : Stumbras B
2017 / 8
9
18:30Šilutė : Trakai B
20. turas
Protokolas
2017 / 8
11
18:30Palanga : Stumbras B
2017 / 8
11
19:00Banga : Džiugas
2017 / 8
11
19:00DFK Dainava : Nevėžis
2017 / 8
12
16:00Utenis B : Tauras
2017 / 8
12
18:30Koralas : Šilutė
2017 / 8
13
13:00Panevėžys : Pakruojis
2017 / 8
13
15:00Trakai B : Žalgiris B
21. turas
Protokolas
2017 / 8
17
18:30Žalgiris B : Vilniaus Vytis
2017 / 8
18
18:30Tauras : Banga
2017 / 8
18
19:00Panevėžys : Utenis B
2017 / 8
19
15:00Trakai B : Koralas
2017 / 8
19
15:00Stumbras B : DFK Dainava
2017 / 8
19
16:00Nevėžis : Šilutė
2017 / 8
19
16:00Palanga : Pakruojis
22. turas
Protokolas
2017 / 8
24
18:30Vilniaus Vytis : Trakai B
2017 / 8
25
18:30Žalgiris B : Džiugas
2017 / 8
26
15:00Utenis B : Palanga
2017 / 8
26
16:00Šilutė : Stumbras B
2017 / 8
26
18:00Koralas : Nevėžis
2017 / 8
27
15:00Pakruojis : DFK Dainava
2017 / 8
27
16:00Banga : Panevėžys
23. turas
Protokolas
2017 / 9
2
15:00Pakruojis : Šilutė
2017 / 9
2
15:00Tauras : Žalgiris B
2017 / 9
2
16:00Nevėžis : Trakai B
2017 / 9
3
15:00DFK Dainava : Utenis B
2017 / 9
3
16:00Banga : Palanga
2017 / 9
3
16:00Džiugas : Vilniaus Vytis
2017 / 8
15
17:00Stumbras B : Koralas
24. turas
Protokolas
2017 / 9
9
15:00Tauras : Vilniaus Vytis
2017 / 9
9
15:00Utenis B : Šilutė
2017 / 9
9
16:00Nevėžis : Stumbras B
2017 / 9
9
17:00Koralas : Pakruojis
2017 / 9
9
18:00Panevėžys : Žalgiris B
2017 / 9
10
15:00Trakai B : Džiugas
2017 / 9
10
16:00DFK Dainava : Banga
25. turas
Protokolas
2017 / 9
15
17:30Džiugas : Tauras
2017 / 9
15
18:30Stumbras B : Trakai B
2017 / 9
15
20:30Vilniaus Vytis : Panevėžys
2017 / 9
16
15:00Koralas : Utenis B
2017 / 9
16
15:00Žalgiris B : Palanga
2017 / 9
16
16:00Pakruojis : Nevėžis
2017 / 9
17
15:00Šilutė : Banga
26. turas
Protokolas
2017 / 9
22
19:00Vilniaus Vytis : Palanga
2017 / 9
22
19:30Banga : Koralas
2017 / 9
22
19:30Stumbras B : Pakruojis
2017 / 9
23
15:00Trakai B : Tauras
2017 / 9
23
15:00Nevėžis : Utenis B
2017 / 9
23
16:00Džiugas : Panevėžys
2017 / 9
23
16:00Žalgiris B : DFK Dainava
27. turas
Protokolas
2017 / 9
29
19:00Vilniaus Vytis : DFK Dainava
2017 / 9
29
19:00Banga : Nevėžis
2017 / 9
30
15:00Trakai B : Pakruojis
2017 / 9
30
15:00Žalgiris B : Šilutė
2017 / 10
1
15:00Utenis B : Stumbras B
2017 / 10
1
16:00Džiugas : Palanga
2017 / 10
1
16:00Tauras : Panevėžys
28. turas
Protokolas
2017 / 10
6
19:00Panevėžys : Trakai B
2017 / 10
6
19:00DFK Dainava : Džiugas
2017 / 10
7
14:00Pakruojis : Utenis B
2017 / 10
7
15:00Palanga : Tauras
2017 / 10
7
15:00Šilutė : Vilniaus Vytis
2017 / 10
7
15:00Koralas : Žalgiris B
2017 / 9
26
19:00Stumbras B : Banga
29. turas
Protokolas
2017 / 10
13
19:00DFK Dainava : Tauras
2017 / 10
14
15:00Nevėžis : Žalgiris B
2017 / 10
14
16:30Koralas : Vilniaus Vytis
2017 / 10
15
14:00Šilutė : Džiugas
2017 / 10
15
14:00Panevėžys : Palanga
2017 / 10
15
15:00Trakai B : Utenis B
2017 / 10
15
15:00Banga : Pakruojis
30. turas
Protokolas
2017 / 10
21
14:00Palanga : Trakai B
2017 / 10
21
14:00Panevėžys : DFK Dainava
2017 / 10
21
14:00Tauras : Šilutė
2017 / 10
21
14:00Džiugas : Koralas
2017 / 10
21
14:00Vilniaus Vytis : Nevėžis
2017 / 10
21
14:00Stumbras B : Žalgiris B
2017 / 10
21
14:00Utenis B : Banga
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Pakruojis5410104+613
2.DFK Dainava5320116+511
3.Stumbras B431093+610
4.Palanga5302125+79
5.Banga421143+17
6.Koralas52125507
7.Vilniaus Vytis320172+56
8.Panevėžys51315506
9.Trakai B420256-16
10.Džiugas412195+45
11.Nevėžis412135-25
12.Žalgiris B410345-13
13.Tauras5104311-83
14.Šilutė5014311-81
15.Utenis B4004115-140
6 įvarčiai
Sam Shaban
5 įvarčiai
Vaidas Viktoravičius
3 įvarčiai
Lukas Baranauskas, Donatas Strockis, Erikas Skripkinas, Aurimas Jurgelevičius, Levan Matcharashvili
2 įvarčiai
Diogo Lopes David, Pijus Širvys, Mykola Barba, Nikolaj Misiuk, Karolis Uzėla, Sigitas Urbys, Jonas Bičkus, Maksim Lukashevich, Haroldas Vaineikis, Artur Skuratovič, Darius Kazubovičius, Aretas Gėgžna, Gvidas Juška
1 įvartis
Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Tadas Markevičius, Lukas Čerkauskas, Deividas Lukošius, Žilvinas Banys, Tomas Birškys, Simonas Babilius, Skirmantas Rakauskas, Marius Stonkus, Gediminas Kruša, Marius Butėnas, Edgaras Stankevičius, Domantas Nebilevičius, Aurimas Skurdelis, Haroldas Šidlauskas, Andrius Kazakevičius, Donatas Navikas, Šarūnas Skulskis, Ainas Bareikis, Ignas Kružikas, Artūras Rudokas, Erik Motuz, Victor Munoz, Povilas Malinauskas, Dzimtry Stomal, Andrei Liasiuk, Iurie Cebotari, Eduard Grygorenko, Jean Paul Ndjoumeck Ndeki, Karlen Darchinian, Benas Lučiūnas, Vitaliy Polyanskyy, Ignas Modėjis, Pedro Miguel Barrios Calderon, Ilya Tsiunis

Pirma lyga - antrasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. 

Formatas

2017 metų I lygos pirmenybės vykdomas ratų sistema "pavasaris-ruduo", dalyvauja 15 komandų. Visos dalyvės sužais 2 ratus (namai-išvyka). 

Pirmos lygos laimėtojas įgija teisę kitą sezoną rungtyniauti A lygoje, o sidabro medalių laimėtojais dėl tokios teisės pereinamose rungtynėse kovos su A lygos septinta komanda.

Tris paskutines vietas užėmęs klubai iškrenta į II lygą.

Pirmoje lygoje rungtyniauja keturios A lygos dublerinės komandos.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į pirmenybių nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Pirmos lygos tvarkaraštis

Turnyrinė lentelė

1.Pakruojis5+613
2.DFK Dainava5+511
3.Stumbras B4+610
4.Palanga5+79
5.Banga4+17
6.Koralas507
7.Vilniaus Vytis3+56
8.Panevėžys506
9.Trakai B4-16
10.Džiugas4+45
11.Nevėžis4-25
12.Žalgiris B4-13
13.Tauras5-83
14.Šilutė5-81
15.Utenis B4-140