Lietuvos futbolo federacija

Pietų zona

Pietų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2016 / 5
2
18:30DFK Dainava 2-SRC1 : 5Lietava B
2016 / 5
1
19:00Lygis1 : 2Sveikata
2016 / 5
12
19:30Stumbras B9 : 0Rūdupis
2016 / 5
3
16:00FA Dainava8 : 1Sūduva 2
2. turas
Protokolas
2016 / 5
19
17:00Sūduva 22 : 10Stumbras B
2016 / 5
6
20:00Rūdupis1 : 2Lygis
2016 / 5
8
14:00Sveikata0 : 0DFK Dainava 2-SRC
2016 / 5
10
18:00Lietava B5 : 0Šilas 2
3. turas
Protokolas
2016 / 5
14
14:00Sveikata4 : 0Šilas 2
2016 / 6
28
18:30DFK Dainava 2-SRC0 : 0Rūdupis
2016 / 5
9
20:00Lygis3 : 0Sūduva 2
2016 / 5
24
19:00Stumbras B5 : 0FA Dainava
4. turas
Protokolas
2016 / 5
17
19:00FA Dainava4 : 0Lygis
2016 / 6
6
18:00Sūduva 25 : 1DFK Dainava 2-SRC
2016 / 5
22
18:30Rūdupis2 : 2Šilas 2
2016 / 5
20
19:00Sveikata2 : 0Lietava B
5. turas
Protokolas
2016 / 6
1
19:30Lietava B2 : 2Rūdupis
2016 / 5
26
18:30Sūduva 24 : 2Šilas 2
2016 / 7
3
17:00DFK Dainava 2-SRC3 : 2FA Dainava
2016 / 5
27
19:00Lygis0 : 3Stumbras B
6. turas
Protokolas
2016 / 6
9
19:00Stumbras B4 : 1DFK Dainava 2-SRC
2016 / 10
20
16:00FA Dainava3 : 2Šilas 2
2016 / 6
17
18:00Sūduva 23 : 1Lietava B
2016 / 5
28
17:00Rūdupis0 : 0Sveikata
7. turas
Protokolas
2016 / 10
23
13:00Sveikata3 : 0Sūduva 2
2016 / 6
23
18:00Lietava B3 : 2FA Dainava
2016 / 6
12
12:00Stumbras B5 : 0Šilas 2
2016 / 6
15
19:00DFK Dainava 2-SRC1 : 1Lygis
8. turas
Protokolas
2016 / 6
19
19:00Lygis9 : 3Šilas 2
2016 / 4
28
19:00Stumbras B2 : 0Lietava B
2016 / 6
18
14:00FA Dainava2 : 1Sveikata
2016 / 6
22
18:00Sūduva 23 : 0Rūdupis
9. turas
Protokolas
2016 / 4
26
18:00FA Dainava8 : 2Rūdupis
2016 / 9
3
14:00Sveikata1 : 4Stumbras B
2016 / 6
27
19:00Lietava B4 : 0Lygis
2016 / 6
24
15:00DFK Dainava 2-SRC1 : 1Šilas 2
10. turas
Protokolas
2016 / 6
30
17:00Lietava B16 : 0DFK Dainava 2-SRC
2016 / 7
2
15:00Sveikata7 : 0Lygis
2016 / 10
24
17:00Rūdupis0 : 3Stumbras B
2016 / 6
27
18:00Sūduva 22 : 1FA Dainava
11. turas
Protokolas
2016 / 8
29
17:00Stumbras B2 : 0Sūduva 2
2016 / 9
2
18:30Lygis4 : 7Rūdupis
2016 / 8
15
14:00DFK Dainava 2-SRC0 : 4Sveikata
2016 / 8
23
18:00Šilas 24 : 4Lietava B
12. turas
Protokolas
2016 / 8
20
13:00Šilas 20 : 4Sveikata
2016 / 10
15
16:00Rūdupis3 : 2DFK Dainava 2-SRC
2016 / 8
18
19:00Sūduva 23 : 3Lygis
2016 / 10
18
14:00FA Dainava0 : 2Stumbras B
13. turas
Protokolas
2016 / 8
25
19:00Lygis2 : 3FA Dainava
2016 / 9
8
16:00DFK Dainava 2-SRC2 : 3Sūduva 2
2016 / 10
11
19:30Šilas 25 : 0Rūdupis
2016 / 8
27
14:00Lietava B2 : 2Sveikata
14. turas
Protokolas
2016 / 9
9
17:30Rūdupis2 : 0Lietava B
2016 / 10
2
12:00Šilas 24 : 3Sūduva 2
2016 / 10
25
16:00FA Dainava1 : 2DFK Dainava 2-SRC
2016 / 9
28
19:00Stumbras B10 : 0Lygis
15. turas
Protokolas
2016 / 9
15
16:00DFK Dainava 2-SRC2 : 7Stumbras B
2016 / 9
6
18:00Šilas 22 : 3FA Dainava
2016 / 9
21
17:00Lietava B2 : 3Sūduva 2
2016 / 9
18
13:00Sveikata4 : 0Rūdupis
16. turas
Protokolas
2016 / 9
15
18:30Sūduva 23 : 2Sveikata
2016 / 10
11
16:00FA Dainava3 : 0Lietava B
2016 / 9
21
18:00Šilas 24 : 2Stumbras B
2016 / 10
4
19:00Lygis5 : 1DFK Dainava 2-SRC
17. turas
Protokolas
2016 / 9
25
16:00Šilas 20 : 4Lygis
2016 / 10
4
14:00Lietava B3 : 0Stumbras B
2016 / 9
28
17:30Sveikata6 : 0FA Dainava
2016 / 10
7
17:00Rūdupis2 : 3Sūduva 2
18. turas
Protokolas
2016 / 9
21
18:00Rūdupis3 : 1FA Dainava
2016 / 10
8
15:00Stumbras B4 : 0Sveikata
2016 / 10
18
19:00Lygis3 : 2Lietava B
2016 / 9
18
15:00Šilas 28 : 1DFK Dainava 2-SRC
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Stumbras B1614027213+5942
2.Sveikata169344216+2630
3.Sūduva 2169163846-828
4.FA Dainava168084136+524
5.Lietava B166374929+2021
6.Lygis166283751-1420
7.Rūdupis164482448-2416
8.Šilas 2164393754-1715
9.DFK Dainava 2-SRC1624101865-4710
15 įvarčių
Ramūnas Mačežinskas
13 įvarčių
Andrius Alekna
10 įvarčių
Erikas Skripkinas, Markas Kardokas
9 įvarčiai
Lukas Baranauskas, Matas Radžiukynas
8 įvarčiai
Benas Paulėkas, Domantas Antanavičius
7 įvarčiai
Christian Alex Da Silva Santos, Marius Ganusauskas, Mangirdas Radzevičius
6 įvarčiai
Justas Vaišnys, Deividas Karpavičius, Tadas Straleckas, Artūras Česnaitis, Artūras Rocys, Paulius Golubickas, Augustas Trinkūnas, Edgaras Makarovas
5 įvarčiai
Gintaras Čibirka, Keneddy Okwe Eriba, Vladyslav Chernyakov
4 įvarčiai
Mindaugas Bičkovas, Deividas Karlauskas, Renatas Banevičius, Aidas Vingilys, Jaunius Mikalauskas, Nauris Petkevičius, Lukas Miščiukas, Karolis Kereiša, Donatas Velička
3 įvarčiai
Armandas Breivė, Arnas Paškevičius, Haroldas Serbenta, Artūras Pečiulis, Rokas Smilingas, Gytis Vasylius, Karolis Raškauskas, Daumantas Kriaučiūnas, Mindaugas Grigalevičius, Klaudijus Upstas, Mindaugas Lukauskas, Ignas Prieskenis, Rokas Krušnauskas, Juan Sevilla Sevilla, Martynas Vasiliauskas, Hayato Wakino, Karolis Čyžius, Norvydas Karsokas
2 įvarčiai
Marius Vaišnora, Mantas Sirvidas, Romualdas Blaževičius, Lukas Pangonis, Mantas Karčiauskas, Lukas Adomavičius, Valentin Baranovskij, Lukas Odincovas, Džiugas Sūnelaitis, Dovydas Makarovas, Edmundas Pukys, Linas Savastas, Aurimas Mockus, Vilius Armalas, Edvinas Simanavičius, Andrius Radzilavičius, Rimvydas Kasiukevičius, Andrius Lekeckas, Edvinas Stonkus, Oumar Sissoko
1 įvartis
Domantas Šašmurinas, Martynas Galeckas, Pavel Kotov, Edvinas Pautienius, Matas Kiškėnas, Artur Listov, Nerijus Bartkevičius, Gabrielius Judickas, Justas Venckūnas, Darius Isoda, Mindaugas Zlatkus, Algirdas Švabas, Eduardo Farias Machado de Salles Filho, Justas Valatka, Andrius Sanajevas, Modestas Krukonis, Giedrius Klevinskas, Povilas Kiselevskis, Vaidotas Norkeliūnas, Gytis Rusevičius, Laurynas Stonkus, Serhii Lozinskyi, Dainius Šumauskas, Aleksas Samuščenko, Dominykas Skrinska, Simas Gedžiūnas, Mantas Fridrikas, Ignas Baranauskas, Ignas Keliauskas, Robertas Vėževičius, Agnius Panka, Martynas Gargasas, Donatas Konikas, Tadas Kvietkauskas, Benas Kudirka, Tomas Janušauskas, Egidijus Ivoška, Herkus Biekša, Deividas Plečkaitis, Erikas Ulevičius, Nedas Čeplinskas, Rytis Padegimas, Kęstutis Judickas, Ainis Ivanauskas, Vilius Armanavičius, Vytautas Žemaitis, Mantas Sutkus, Mantas Babušis, Dominykas Grižas

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos trijose zonose - Rytų, Pietų ir Vakarų.

Rytų zonos pirmenybes organizuoja Vilniaus regiono futbolo sąjunga. Pietų zonos pirmenybes - Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2016 metų sezone Rytų zonoje dalyvauja 7 komandos, Vakarų zonoje 10 komandų, Pietų zonoje 9 komandos. 

Trijų zonų nugalėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Iš trijų zonų į III lygą iškrenta po vieną paskutinę vietą užėmusią komandą.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.kaff.lt

Turnyrinė lentelė

1.Stumbras B16+5942
2.Sveikata16+2630
3.Sūduva 216-828
4.FA Dainava16+524
5.Lietava B16+2021
6.Lygis16-1420
7.Rūdupis16-2416
8.Šilas 216-1715
9.DFK Dainava 2-SRC16-4710