Lietuvos futbolo federacija

Pietų zona

Pietų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2017 / 5
6
12:00NFA5 : 0Sveikata
2017 / 5
5
19:30Sūduva B3 : 3Panerys
2017 / 5
5
18:30Jonava B1 : 1Tera
2017 / 5
7
18:00Hegelmann Litauen2 : 2Viltis
2017 / 5
3
18:30Kauno Žalgiris B9 : 0Šilas
2. turas
Protokolas
2017 / 5
10
18:00NFA0 : 2Kauno Žalgiris B
2017 / 5
12
20:00Viltis7 : 0Šilas
2017 / 5
14
18:00Hegelmann Litauen2 : 1Tera
2017 / 5
12
20:00Panerys3 : 1Jonava B
2017 / 5
12
18:30Sveikata1 : 1Sūduva B
3. turas
Protokolas
2017 / 4
26
18:00Sūduva B2 : 5NFA
2017 / 5
19
18:00Jonava B3 : 3Sveikata
2017 / 5
19
20:15Panerys3 : 1Hegelmann Litauen
2017 / 5
18
18:00Šilas0 : 0Tera
2017 / 5
17
19:30Kauno Žalgiris B6 : 1Viltis
4. turas
Protokolas
2017 / 5
24
19:15NFA6 : 0Viltis
2017 / 5
24
19:00Kauno Žalgiris B4 : 1Tera
2017 / 6
25
20:00Panerys : Šilas
2017 / 5
28
16:00Sveikata : Hegelmann Litauen
2017 / 5
25
18:00Sūduva B : Jonava B
5. turas
Protokolas
2017 / 8
5
12:00Jonava B : NFA
2017 / 6
1
19:30Sūduva B : Hegelmann Litauen
2017 / 6
2
19:00Šilas : Sveikata
2017 / 6
2
18:00Kauno Žalgiris B : Panerys
2017 / 6
2
20:15Viltis : Tera
6. turas
Protokolas
2017 / 5
27
11:00NFA : Tera
2017 / 6
9
20:15Viltis : Panerys
2017 / 6
9
18:00Sveikata : Kauno Žalgiris B
2017 / 6
7
18:00Sūduva B : Šilas
2017 / 8
6
19:00Jonava B : Hegelmann Litauen
7. turas
Protokolas
2017 / 6
17
12:00Hegelmann Litauen : NFA
2017 / 6
16
18:00Šilas : Jonava B
2017 / 6
16
18:00Kauno Žalgiris B : Sūduva B
2017 / 6
16
20:15Viltis : Sveikata
2017 / 6
16
19:30Tera : Panerys
8. turas
Protokolas
2017 / 6
21
20:00NFA : Panerys
2017 / 7
6
16:00Sveikata : Tera
2017 / 6
22
19:30Sūduva B : Viltis
2017 / 6
21
18:00Jonava B : Kauno Žalgiris B
2017 / 6
20
19:30Hegelmann Litauen : Šilas
9. turas
Protokolas
2017 / 7
11
11:00Šilas : NFA
2017 / 6
29
13:00Kauno Žalgiris B : Hegelmann Litauen
2017 / 6
30
20:00Viltis : Jonava B
2017 / 6
26
19:30Tera : Sūduva B
2017 / 6
30
20:00Panerys : Sveikata
10. turas
Protokolas
2017 / 8
26
12:00Sveikata : NFA
2017 / 8
23
18:00Panerys : Sūduva B
2017 / 8
24
18:00Tera : Jonava B
2017 / 6
12
20:00Viltis : Hegelmann Litauen
2017 / 5
2
19:30Šilas : Kauno Žalgiris B
11. turas
Protokolas
2017 / 8
30
18:00Kauno Žalgiris B : NFA
2017 / 8
27
14:00Šilas : Viltis
2017 / 8
30
20:00Tera : Hegelmann Litauen
2017 / 8
30
18:00Jonava B : Panerys
2017 / 8
30
18:00Sūduva B : Sveikata
12. turas
Protokolas
2017 / 8
10
18:00NFA : Sūduva B
2017 / 9
6
18:00Sveikata : Jonava B
2017 / 9
6
18:00Hegelmann Litauen : Panerys
2017 / 9
6
18:00Tera : Šilas
2017 / 9
6
18:00Viltis : Kauno Žalgiris B
13. turas
Protokolas
2017 / 9
13
18:00Viltis : NFA
2017 / 9
13
18:00Tera : Kauno Žalgiris B
2017 / 9
13
18:00Šilas : Panerys
2017 / 9
13
18:00Hegelmann Litauen : Sveikata
2017 / 9
14
18:00Jonava B : Sūduva B
14. turas
Protokolas
2017 / 9
20
18:00NFA : Jonava B
2017 / 6
1
19:30Sūduva B : Hegelmann Litauen
2017 / 9
20
18:00Sveikata : Šilas
2017 / 9
20
18:00Panerys : Kauno Žalgiris B
2017 / 9
20
18:00Tera : Viltis
15. turas
Protokolas
2017 / 9
27
18:00Tera : NFA
2017 / 9
27
18:00Panerys : Viltis
2017 / 9
27
18:00Kauno Žalgiris B : Sveikata
2017 / 9
27
18:00Šilas : Sūduva B
2017 / 9
27
18:00Hegelmann Litauen : Jonava B
16. turas
Protokolas
2017 / 10
4
18:00NFA : Hegelmann Litauen
2017 / 10
4
18:00Jonava B : Šilas
2017 / 8
4
14:00Sūduva B : Kauno Žalgiris B
2017 / 10
4
18:00Sveikata : Viltis
2017 / 10
4
18:00Panerys : Tera
17. turas
Protokolas
2017 / 10
11
18:00Panerys : NFA
2017 / 10
11
18:00Tera : Sveikata
2017 / 10
11
18:00Viltis : Sūduva B
2017 / 10
11
18:00Kauno Žalgiris B : Jonava B
2017 / 10
15
18:00Šilas : Hegelmann Litauen
18. turas
Protokolas
2017 / 10
22
18:00NFA : Šilas
2017 / 10
22
18:00Hegelmann Litauen : Kauno Žalgiris B
2017 / 10
22
18:00Jonava B : Viltis
2017 / 10
22
18:00Sūduva B : Tera
2017 / 10
22
18:00Sveikata : Panerys
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Kauno Žalgiris B4400212+1912
2.NFA4301164+129
3.Panerys321095+47
4.Hegelmann Litauen311156-14
5.Viltis41121014-44
6.Jonava B302157-22
7.Sveikata302149-52
8.Sūduva B302169-32
9.Tera402237-42
10.Šilas3012016-161
8 įvarčiai
Ernestas Mickevičius
4 įvarčiai
Martynas Vasiliauskas
3 įvarčiai
Lech Pečuro, Darius Zubauskas, Aurimas Tamaliūnas
2 įvarčiai
Gytis Vasylius, Aurimas Raginis, Lukas Sendžikas, Domantas Vitkus, Linas Zingertas, Andrius Alekna, Arnoldas Trakšelis, Tomas Chomičius, Titas Aukštuolis
1 įvartis
Justas Kudirka, Edgaras Jankauskas, Deividas Sališius, Valdas Kondratovič, Vaidotas Pajarskas, Estanislao Guillermo Jameson Moles, Deividas Karpavičius, Benediktas Jakavičius, Egidijus Grinis, Vadim Švaikevič, Artūras Česnaitis, Matas Vareika, Kipras Kažukolovas, Aivydas Ruškys, Deividas Šešplaukis, Ramūnas Radavičius, Nerijus Radžius, Robertas Vėževičius, Audrius Veikutis, Lukas Jakavičius, Markas Kardokas, Giedrius Matulevičius

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose - Pietų ir Vakarų.

Pietų zonos pirmenybes organizuoja Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2017 metų sezone Vakarų zonoje dalyvaus 9 komandų, Pietų zonoje 10 komandos. 

Divizionų nugalėtojai ir antros vietos laimėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Į III lygą iškrenta paskutines vietas užėmusios komandos.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.kaff.lt/

Turnyrinė lentelė

1.Kauno Žalgiris B4+1912
2.NFA4+129
3.Panerys3+47
4.Hegelmann Litauen3-14
5.Viltis4-44
6.Jonava B3-22
7.Sveikata3-52
8.Sūduva B3-32
9.Tera4-42
10.Šilas3-161