Lietuvos futbolo federacija

Rytų zona

Rytų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2016 / 4
25
16:00Fakyrai4 : 3Ateitis
2016 / 4
29
20:15Rotalis2 : 1Tera
2016 / 4
30
14:00Utenis B2 : 0Visaginas
2016 / 4
28
19:30Viltis1 : 2Gariūnai
2. turas
Protokolas
2016 / 5
3
17:00Ateitis0 : 3Gariūnai
2016 / 5
7
14:00Visaginas1 : 2Viltis
2016 / 5
6
20:15Tera1 : 4Utenis B
2016 / 5
7
20:00Fakyrai6 : 0Rotalis
3. turas
Protokolas
2016 / 5
10
18:30Rotalis4 : 1Ateitis
2016 / 5
13
19:10Utenis B1 : 3Fakyrai
2016 / 5
13
20:15Viltis1 : 1Tera
2016 / 5
12
20:00Gariūnai4 : 1Visaginas
4. turas
Protokolas
2016 / 5
17
19:30Ateitis0 : 5Visaginas
2016 / 5
19
20:00Tera0 : 2Gariūnai
2016 / 5
18
20:15Fakyrai1 : 2Viltis
2016 / 5
18
18:30Rotalis1 : 1Utenis B
5. turas
Protokolas
2016 / 5
24
18:00Utenis B14 : 1Ateitis
2016 / 5
27
20:15Viltis2 : 1Rotalis
2016 / 5
26
20:00Gariūnai2 : 1Fakyrai
2016 / 5
25
19:30Visaginas1 : 0Tera
6. turas
Protokolas
2016 / 6
20
21:30Ateitis0 : 17Tera
2016 / 5
31
19:30Fakyrai3 : 3Visaginas
2016 / 6
2
20:00Rotalis0 : 6Gariūnai
2016 / 6
4
18:30Utenis B1 : 0Viltis
7. turas
Protokolas
2016 / 6
8
20:15Viltis0 : 1Ateitis
2016 / 6
9
20:00Gariūnai2 : 3Utenis B
2016 / 6
11
14:00Visaginas3 : 1Rotalis
2016 / 6
10
19:30Tera0 : 0Fakyrai
8. turas
Protokolas
2016 / 6
27
21:30Ateitis2 : 8Fakyrai
2016 / 6
17
19:30Tera5 : 3Rotalis
2016 / 6
19
15:00Visaginas0 : 1Utenis B
2016 / 6
17
18:45Gariūnai1 : 0Viltis
9. turas
Protokolas
2016 / 6
23
20:00Gariūnai16 : 1Ateitis
2016 / 6
26
14:00Viltis0 : 4Visaginas
2016 / 6
23
19:00Utenis B4 : 2Tera
2016 / 6
22
19:00Rotalis1 : 4Fakyrai
10. turas
Protokolas
2016 / 6
29
19:00Ateitis0 : 1Rotalis
2016 / 9
5
18:00Fakyrai2 : 7Utenis B
2016 / 7
1
19:30Tera0 : 1Viltis
2016 / 6
14
20:00Visaginas1 : 4Gariūnai
11. turas
Protokolas
2016 / 8
13
14:00Visaginas9 : 1Ateitis
2016 / 8
11
20:00Gariūnai2 : 0Tera
2016 / 8
10
20:15Viltis1 : 3Fakyrai
2016 / 8
1
19:30Utenis B3 : 1Rotalis
12. turas
Protokolas
2016 / 8
21
12:00Ateitis0 : 3Utenis B
2016 / 8
16
19:00Rotalis0 : 4Viltis
2016 / 8
21
12:00Fakyrai0 : 3Gariūnai
2016 / 8
19
19:00Tera1 : 0Visaginas
13. turas
Protokolas
2016 / 8
24
19:00Tera3 : 0Ateitis
2016 / 8
27
14:00Visaginas0 : 1Fakyrai
2016 / 9
15
20:00Gariūnai3 : 1Rotalis
2016 / 8
24
20:15Viltis3 : 3Utenis B
14. turas
Protokolas
2016 / 10
18
 Ateitis0 : 3Viltis
2016 / 8
30
19:00Utenis B3 : 0Gariūnai
2016 / 7
29
19:30Rotalis0 : 2Visaginas
2016 / 9
2
18:30Fakyrai1 : 2Tera
15. turas
Protokolas
2016 / 10
18
 Fakyrai3 : 0Ateitis
2016 / 9
8
18:30Rotalis2 : 0Tera
2016 / 8
16
19:00Utenis B3 : 0Visaginas
2016 / 9
9
20:15Viltis0 : 0Gariūnai
16. turas
Protokolas
  Ateitis : Gariūnai
2016 / 9
3
14:30Visaginas0 : 5Viltis
2016 / 9
13
18:15Tera1 : 0Utenis B
2016 / 9
16
20:00Fakyrai2 : 1Rotalis
17. turas
Protokolas
  Rotalis : Ateitis
2016 / 9
24
13:00Utenis B : Fakyrai
2016 / 9
23
20:15Viltis4 : 0Tera
2016 / 9
22
20:00Gariūnai : Visaginas
18. turas
Protokolas
  Ateitis : Visaginas
2016 / 9
29
20:00Tera2 : 6Gariūnai
  Fakyrai : Viltis
2016 / 9
30
17:00Rotalis0 : 1Utenis B
19. turas
Protokolas
  Utenis B : Ateitis
2016 / 10
7
20:15Viltis6 : 0Rotalis
2016 / 10
6
20:00Gariūnai : Fakyrai
2016 / 9
16
19:30Visaginas1 : 3Tera
20. turas
Protokolas
  Ateitis : Tera
2016 / 9
10
14:00Fakyrai0 : 3Visaginas
2016 / 10
13
20:00Rotalis1 : 2Gariūnai
2016 / 10
11
19:30Utenis B3 : 0Viltis
21. turas
Protokolas
2016 / 10
19
20:15Viltis : Ateitis
2016 / 10
20
20:00Gariūnai0 : 1Utenis B
  Visaginas : Rotalis
  Tera : Fakyrai
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Utenis B1915225817+4147
2.Gariūnai1814135816+4243
3.Viltis199373522+1330
4.Fakyrai179264231+1129
5.Tera1972103934+523
6.Visaginas1871103431+322
7.Rotalis1941142052-3213
8.Ateitis1510141093-833
16 įvarčių
Gražvydas Mikulėnas
15 įvarčių
Kiril Levšin
13 įvarčių
Aivydas Ruškys
11 įvarčių
Ignas Modėjis
10 įvarčių
Paulius Sakalis
8 įvarčiai
Tomas Chomičius, Jevgenijus Učajevas
7 įvarčiai
Estanislao Guillermo Jameson Moles, Daumantas Žukauskas
6 įvarčiai
Aleksandr Levšin, Liudvikas Velička, Tadas Švaikevičius
5 įvarčiai
Pavel Lukašionok, Ovidijus Požėla, Sergej Presniakov, Oleg Truškin, Lech Pečuro
4 įvarčiai
Kirill Mamontov, Grigorij Kisel, Vitalij Kotovas, Erikas Grigaitis, Jokūbas Uznys, Amadas Mažarovas
3 įvarčiai
Aleksandr Podnebesnov, Ivan Petraško, Albert Voskunovič, Jurij Serbinas, Artur Margevičius, Arminas Vaskela, Gabrielius Jacintas Petuchovas, Jose Del Carmen Silva Pontigo, Audrius Veikutis
2 įvarčiai
Audrius Bukovskis, Ivan Lukaniuk, Matas Gudaitis, Darius Juškevičius, German Galko, Viktor Mazurkevič, Rimas Klišys, Marius Aukštolis, Nuno Miguel Dias da Silva, Aleksandras Egidijus Osetrovas, Igor Karklelis, Gediminas Paberžis, Aleksejus Kliosovas, Aurimas Tamaliūnas, Arnoldas Gerasimovas, Tomas Dapkus
1 įvartis
Pavel Sorokin, Tadas Gražiūnas, Ramūnas Radavičius, Algirdas Breikštas, Eimantas Skendelis, Vaidotas Pajarskas, Justinas Marazas, Adam Truchanovič, Saulius Vaiginas, Valdas Kondratovič, Vytautas Norkūnas, Žilvinas Dereškevičius, Nerijus Radžius, Kęstutis Jančiauskas, Aleksej Grigorjev, Anton Zajarin, Artiom Rutkovskij, Egidijus Juška, Vadim Švaikevič, Deividas Stasiulionis, Elvinas Ališauskas, Artūras Mockus, Yuriy Vereshchak, Modest Sinkevič, Mantas Marcinkevičius, Benas Spietinis, Karolis Žudys, Darius Osetrovas, Domas Verbušaitis, Albert Bogdan, Lukas Valvonis, Andžej Mikolajevič, Arminas Levickas, Igor Zabyvaev, Vilius Juozėnas, Vilius Zabarauskas, Vytautas Velička, Sylvester Kimbar, Nikita Tichonovas, Žygimantas Okulevičius, Erik Yuiti Mitsui, Justinas Baltrimavičius, Arūnas Srėbalius, Tadeuš Dediulia, Gintas Ignatavičius, Jevgenij Dovkša, Benas Lučiūnas, Artūr Serikov

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos trijose zonose - Rytų, Pietų ir Vakarų.

Rytų zonos pirmenybes organizuoja Vilniaus regiono futbolo sąjunga. Pietų zonos pirmenybes - Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2016 metų sezone Rytų zonoje dalyvauja 7 komandos, Vakarų zonoje 10 komandų, Pietų zonoje 9 komandos. 

Trijų zonų nugalėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Iš trijų zonų į III lygą iškrenta po vieną paskutinę vietą užėmusią komandą.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.vilniausfutbolas.lt

Turnyrinė lentelė

1.Utenis B19+4147
2.Gariūnai18+4243
3.Viltis19+1330
4.Fakyrai17+1129
5.Tera19+523
6.Visaginas18+322
7.Rotalis19-3213
8.Ateitis15-833