Lietuvos futbolo federacija

Vakarų zona

Vakarų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2017 / 5
6
14:00Atmosfera3 : 0Minija
2017 / 5
5
20:00Šiaulių FA2 : 3Juventa-99
2017 / 5
6
16:00Gargždų Pramogos-SC1 : 0Akmenės Cementas
2017 / 5
6
14:00Babrungas0 : 7Širvėna
2. turas
Protokolas
2017 / 5
11
19:00Atlantas B4 : 0Atmosfera
2017 / 5
13
13:30Minija0 : 0Juventa-99
2017 / 5
12
20:00Šiaulių FA2 : 1Gargždų Pramogos-SC
2017 / 5
13
16:00Akmenės Cementas1 : 0Babrungas
3. turas
Protokolas
2017 / 5
17
18:45Juventa-993 : 3Atlantas B
2017 / 5
20
15:00Gargždų Pramogos-SC8 : 0Minija
2017 / 5
19
19:30Babrungas0 : 5Šiaulių FA
2017 / 5
20
17:00Širvėna2 : 0Akmenės Cementas
4. turas
Protokolas
2017 / 5
23
19:30Atlantas B0 : 2Gargždų Pramogos-SC
2017 / 6
3
15:00Minija : Babrungas
2017 / 5
26
20:00Šiaulių FA : Širvėna
2017 / 6
3
15:00Atmosfera : Juventa-99
5. turas
Protokolas
2017 / 6
10
15:00Babrungas : Atlantas B
2017 / 6
10
15:00Širvėna : Minija
2017 / 6
10
15:00Akmenės Cementas : Šiaulių FA
2017 / 6
10
15:00Gargždų Pramogos-SC : Atmosfera
6. turas
Protokolas
2017 / 6
17
15:00Atlantas B : Širvėna
2017 / 6
17
15:00Minija : Akmenės Cementas
2017 / 6
17
15:00Atmosfera : Babrungas
2017 / 6
17
15:00Juventa-99 : Gargždų Pramogos-SC
7. turas
Protokolas
2017 / 6
24
15:00Akmenės Cementas : Atlantas B
2017 / 6
24
15:00Šiaulių FA : Minija
2017 / 6
24
15:00Širvėna : Atmosfera
2017 / 6
24
15:00Babrungas : Juventa-99
8. turas
Protokolas
2017 / 7
1
15:00Atlantas B : Šiaulių FA
2017 / 7
1
15:00Atmosfera : Akmenės Cementas
2017 / 7
1
15:00Juventa-99 : Širvėna
2017 / 7
1
15:00Gargždų Pramogos-SC : Babrungas
9. turas
Protokolas
2017 / 7
8
15:00Minija : Atlantas B
2017 / 7
8
15:00Šiaulių FA : Atmosfera
2017 / 7
8
15:00Akmenės Cementas : Juventa-99
2017 / 7
8
15:00Širvėna : Gargždų Pramogos-SC
10. turas
Protokolas
2017 / 8
12
15:00Minija : Atmosfera
2017 / 8
12
15:00Juventa-99 : Šiaulių FA
2017 / 8
12
15:00Akmenės Cementas : Gargždų Pramogos-SC
2017 / 8
12
15:00Širvėna : Babrungas
11. turas
Protokolas
2017 / 8
19
15:00Atmosfera : Atlantas B
2017 / 8
19
15:00Juventa-99 : Minija
2017 / 8
19
15:00Gargždų Pramogos-SC : Šiaulių FA
2017 / 8
19
15:00Babrungas : Akmenės Cementas
12. turas
Protokolas
2017 / 8
26
15:00Atlantas B : Juventa-99
2017 / 8
26
15:00Minija : Gargždų Pramogos-SC
2017 / 8
26
15:00Šiaulių FA : Babrungas
2017 / 8
26
15:00Akmenės Cementas : Širvėna
13. turas
Protokolas
2017 / 9
2
15:00Gargždų Pramogos-SC : Atlantas B
2017 / 9
2
15:00Babrungas : Minija
2017 / 9
2
15:00Širvėna : Šiaulių FA
2017 / 9
2
15:00Juventa-99 : Atmosfera
14. turas
Protokolas
2017 / 9
9
15:00Atlantas B : Babrungas
2017 / 9
9
15:00Minija : Širvėna
2017 / 9
9
15:00Šiaulių FA : Akmenės Cementas
2017 / 9
9
15:00Atmosfera : Gargždų Pramogos-SC
15. turas
Protokolas
2017 / 9
16
15:00Širvėna : Atlantas B
2017 / 9
16
15:00Akmenės Cementas : Minija
2017 / 9
16
15:00Babrungas : Atmosfera
2017 / 9
16
15:00Gargždų Pramogos-SC : Juventa-99
16. turas
Protokolas
2017 / 9
23
15:00Atlantas B : Akmenės Cementas
2017 / 9
23
15:00Minija : Šiaulių FA
2017 / 9
23
15:00Atmosfera : Širvėna
2017 / 9
23
15:00Juventa-99 : Babrungas
17. turas
Protokolas
2017 / 9
30
15:00Šiaulių FA : Atlantas B
2017 / 9
30
15:00Akmenės Cementas : Atmosfera
2017 / 9
30
15:00Širvėna : Juventa-99
2017 / 9
30
15:00Babrungas : Gargždų Pramogos-SC
18. turas
Protokolas
2017 / 10
7
15:00Atlantas B : Minija
2017 / 10
7
15:00Atmosfera : Šiaulių FA
2017 / 10
7
15:00Juventa-99 : Akmenės Cementas
2017 / 10
7
15:00Gargždų Pramogos-SC : Širvėna
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Gargždų Pramogos-SC4301122+109
2.Širvėna220090+96
3.Šiaulių FA320194+56
4.Juventa-99312065+15
5.Atlantas B311175+24
6.Atmosfera210134-13
7.Akmenės Cementas310213-23
8.Minija3012011-111
9.Babrungas3003013-130
3 įvarčiai
Aurelijus Staponka, Dovydas Medžiaušis, Robertas Malakauskas
2 įvarčiai
Dangis Gailiušis, Julius Mockus, Vytautas Mituzas, Marius Ligeika, Gailius Lansbergas, Rytis Riabčinskis, Evaldas Garbauskas, Ignas Kurklietis
1 įvartis
Deividas Kuodis, Nerijus Jurkaitis, Paulius Bieliauskas, Gediminas Strikys, Gustas Gumbaravičius, Marius Zabarauskas, Tomas Gvazdinskas, Mantas Štankelis, Mindaugas Urbonavičius, Kornelijus Petrauskas, Dovydas Norvilas, Eimantas Rudavičius, Donatas Paulauskas, Justas Gulbinas, Sergej Amirzian

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose - Pietų ir Vakarų.

Pietų zonos pirmenybes organizuoja Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2017 metų sezone Vakarų zonoje dalyvaus 9 komandų, Pietų zonoje 10 komandos. 

Divizionų nugalėtojai ir antros vietos laimėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Į III lygą iškrenta paskutines vietas užėmusios komandos.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.klff.lt

Turnyrinė lentelė

1.Gargždų Pramogos-SC4+109
2.Širvėna2+96
3.Šiaulių FA3+56
4.Juventa-993+15
5.Atlantas B3+24
6.Atmosfera2-13
7.Akmenės Cementas3-23
8.Minija3-111
9.Babrungas3-130