Lietuvos futbolo federacija

Vakarų zona

Vakarų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2017 / 5
6
14:00Atmosfera3 : 0Minija
2017 / 5
5
20:00Šiaulių FA2 : 3Juventa-99
2017 / 5
6
16:00Gargždų Pramogos-SC1 : 0Akmenės Cementas
2017 / 5
6
14:00Babrungas0 : 7Širvėna
2. turas
Protokolas
2017 / 5
11
19:00Atlantas B4 : 0Atmosfera
2017 / 5
13
13:30Minija0 : 0Juventa-99
2017 / 5
12
20:00Šiaulių FA2 : 1Gargždų Pramogos-SC
2017 / 5
13
16:00Akmenės Cementas1 : 0Babrungas
3. turas
Protokolas
2017 / 5
17
18:45Juventa-993 : 3Atlantas B
2017 / 5
20
15:00Gargždų Pramogos-SC8 : 0Minija
2017 / 5
19
19:30Babrungas0 : 5Šiaulių FA
2017 / 5
20
17:00Širvėna2 : 0Akmenės Cementas
4. turas
Protokolas
2017 / 5
23
19:30Atlantas B0 : 2Gargždų Pramogos-SC
2017 / 6
29
19:30Minija3 : 0Babrungas
2017 / 5
26
20:00Šiaulių FA3 : 3Širvėna
2017 / 6
3
17:00Atmosfera3 : 1Juventa-99
5. turas
Protokolas
2017 / 7
8
12:00Babrungas0 : 6Atlantas B
2017 / 6
11
13:00Širvėna2 : 0Minija
2017 / 6
9
20:00Akmenės Cementas1 : 5Šiaulių FA
2017 / 6
9
19:00Gargždų Pramogos-SC1 : 1Atmosfera
6. turas
Protokolas
2017 / 6
18
12:00Atlantas B0 : 2Širvėna
2017 / 6
16
19:30Minija2 : 1Akmenės Cementas
2017 / 6
16
19:00Atmosfera4 : 0Babrungas
2017 / 6
16
20:00Juventa-993 : 5Gargždų Pramogos-SC
7. turas
Protokolas
2017 / 6
22
19:00Akmenės Cementas3 : 0Atlantas B
2017 / 6
21
20:00Šiaulių FA2 : 3Minija
2017 / 6
21
19:30Širvėna2 : 1Atmosfera
2017 / 6
23
19:45Babrungas0 : 2Juventa-99
8. turas
Protokolas
2017 / 6
30
20:00Atlantas B2 : 2Šiaulių FA
2017 / 7
1
17:00Atmosfera0 : 2Akmenės Cementas
2017 / 6
28
20:00Juventa-990 : 2Širvėna
2017 / 7
2
19:00Gargždų Pramogos-SC4 : 0Babrungas
9. turas
Protokolas
2017 / 7
4
19:00Minija0 : 1Atlantas B
2017 / 6
14
20:00Šiaulių FA4 : 0Atmosfera
2017 / 7
5
19:30Akmenės Cementas1 : 1Juventa-99
2017 / 7
5
20:00Širvėna2 : 5Gargždų Pramogos-SC
10. turas
Protokolas
2017 / 8
10
19:00Minija2 : 0Atmosfera
  Juventa-99 : Šiaulių FA
2017 / 8
12
16:00Akmenės Cementas1 : 3Gargždų Pramogos-SC
2017 / 8
12
12:00Širvėna5 : 0Babrungas
11. turas
Protokolas
2017 / 8
17
18:30Atmosfera1 : 1Atlantas B
2017 / 8
19
17:00Juventa-99 : Minija
2017 / 8
17
20:00Gargždų Pramogos-SC2 : 1Šiaulių FA
2017 / 8
19
17:00Babrungas : Akmenės Cementas
12. turas
Protokolas
2017 / 8
26
15:00Atlantas B : Juventa-99
2017 / 8
26
15:00Minija : Gargždų Pramogos-SC
2017 / 8
25
19:30Šiaulių FA : Babrungas
2017 / 8
26
16:00Akmenės Cementas : Širvėna
13. turas
Protokolas
2017 / 9
2
15:00Gargždų Pramogos-SC : Atlantas B
2017 / 9
2
15:00Babrungas : Minija
2017 / 9
2
15:00Širvėna : Šiaulių FA
2017 / 9
2
13:00Juventa-99 : Atmosfera
14. turas
Protokolas
2017 / 9
9
15:00Atlantas B : Babrungas
2017 / 9
9
15:00Minija : Širvėna
2017 / 9
9
15:00Šiaulių FA : Akmenės Cementas
2017 / 9
9
15:00Atmosfera : Gargždų Pramogos-SC
15. turas
Protokolas
2017 / 9
16
15:00Širvėna : Atlantas B
2017 / 9
16
15:00Akmenės Cementas : Minija
2017 / 9
16
15:00Babrungas : Atmosfera
2017 / 9
16
15:00Gargždų Pramogos-SC : Juventa-99
16. turas
Protokolas
2017 / 9
23
15:00Atlantas B : Akmenės Cementas
2017 / 9
23
15:00Minija : Šiaulių FA
2017 / 9
23
15:00Atmosfera : Širvėna
2017 / 9
23
15:00Juventa-99 : Babrungas
17. turas
Protokolas
2017 / 9
30
15:00Šiaulių FA : Atlantas B
2017 / 9
30
15:00Akmenės Cementas : Atmosfera
2017 / 9
30
15:00Širvėna : Juventa-99
2017 / 9
30
15:00Babrungas : Gargždų Pramogos-SC
18. turas
Protokolas
2017 / 10
7
15:00Atlantas B : Minija
2017 / 10
7
15:00Atmosfera : Šiaulių FA
2017 / 10
7
15:00Juventa-99 : Akmenės Cementas
2017 / 10
7
15:00Gargždų Pramogos-SC : Širvėna
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Gargždų Pramogos-SC108113210+2225
2.Širvėna9711279+1822
3.Šiaulių FA94232615+1114
4.Minija94141017-713
5.Atlantas B93331713+412
6.Atmosfera103251317-411
7.Akmenės Cementas93151014-410
8.Juventa-9982331316-39
9.Babrungas9009037-370
8 įvarčiai
Robertas Malakauskas
6 įvarčiai
Aurelijus Staponka, Justinas Kuizinas
5 įvarčiai
Dangis Gailiušis
4 įvarčiai
Dovydas Medžiaušis, Marius Ligeika
3 įvarčiai
Gailius Lansbergas, Gediminas Strikys, Mantas Elzbergas
2 įvarčiai
Vytautas Mituzas, Julius Mockus, Edas Romanovas, Marius Zabarauskas, Kornelijus Petrauskas, Rytis Riabčinskis, Stasys Vyšniauskas, Evaldas Garbauskas, Ignas Kurklietis, Donatas Paulauskas, Andrius Paulauskas, Giedrius Ratkus
1 įvartis
Eimantas Rudavičius, Antanas Bulošas, Deivydas Lunskis, Mindaugas Jakštas, Edvinas Užinskas, Dovydas Norvilas, Justas Gulbinas, Sergej Amirzian, Mantas Štankelis, Mantas Martyšovas, Mindaugas Urbonavičius, Deividas Kuodis, Nerijus Jurkaitis, Paulius Šidlauskas, Paulius Bieliauskas, Ignas Jurgutis, Artūras Rutkevičius, Aurimas Anužis, Tomas Gvazdinskas, Gustas Gumbaravičius, Tomas Jonušas, Mindaugas Vijeikis, Artūras Anužis

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose - Pietų ir Vakarų.

Pietų zonos pirmenybes organizuoja Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2017 metų sezone Vakarų zonoje dalyvaus 9 komandų, Pietų zonoje 10 komandos. 

Divizionų nugalėtojai ir antros vietos laimėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Į III lygą iškrenta paskutines vietas užėmusios komandos.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.klff.lt

Turnyrinė lentelė

1.Gargždų Pramogos-SC10+2225
2.Širvėna9+1822
3.Šiaulių FA9+1114
4.Minija9-713
5.Atlantas B9+412
6.Atmosfera10-411
7.Akmenės Cementas9-410
8.Juventa-998-39
9.Babrungas9-370