Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos III lyga

  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Naujienos
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
1. turas
Protokolas
2017 / 5
21
12:00Šilalė4 : 2Koralas B
2017 / 6
18
16:00Baltai1 : 6FK Sokeris
2017 / 5
3
20:00Banga B3 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 5
29
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas7 : 1Klaipėda City
2. turas
Protokolas
2017 / 5
11
19:30Sarema2 : 2Šilalė
2017 / 5
14
16:00Koralas B2 : 4Baltai
2017 / 5
9
20:30FK Sokeris0 : 9Banga B
2017 / 5
14
18:00EMD Statyba-Sendvaris1 : 4Sakuona-Rūgpienių kaimas
3. turas
Protokolas
2017 / 5
21
18:00Baltai1 : 8Sarema
2017 / 5
17
20:30Banga B5 : 5Koralas B
2017 / 5
21
16:00Sakuona-Rūgpienių kaimas1 : 1FK Sokeris
2017 / 5
22
21:00Klaipėda City6 : 2EMD Statyba-Sendvaris
4. turas
Protokolas
2017 / 5
30
20:30Sarema1 : 1Banga B
2017 / 7
3
19:00Koralas B2 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 6
4
16:00FK Sokeris3 : 2Klaipėda City
2017 / 7
14
20:00Baltai1 : 9Šilalė
5. turas
Protokolas
2017 / 6
5
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 0Sarema
2017 / 8
2
20:30Klaipėda City4 : 2Koralas B
2017 / 6
6
20:30EMD Statyba-Sendvaris2 : 3FK Sokeris
2017 / 6
7
20:30Banga B1 : 2Šilalė
6. turas
Protokolas
2017 / 6
12
20:30Sarema4 : 0Klaipėda City
2017 / 6
18
18:00Koralas B6 : 1EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 6
12
19:30Šilalė3 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 6
14
21:00Baltai0 : 3Banga B
7. turas
Protokolas
2017 / 6
26
21:00EMD Statyba-Sendvaris1 : 2Sarema
2017 / 6
25
15:00FK Sokeris9 : 2Koralas B
2017 / 6
25
18:00Klaipėda City0 : 5Šilalė
2017 / 6
21
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 1Baltai
8. turas
Protokolas
2017 / 7
3
20:00Sarema1 : 1FK Sokeris
2017 / 7
6
14:00Šilalė3 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
24
18:00Baltai0 : 3Klaipėda City
2017 / 6
29
20:00Banga B1 : 8Sakuona-Rūgpienių kaimas
9. turas
Protokolas
2017 / 7
18
19:30Koralas B3 : 3Sarema
2017 / 7
10
19:30FK Sokeris1 : 1Šilalė
2017 / 7
3
21:00EMD Statyba-Sendvaris6 : 6Baltai
2017 / 7
5
20:00Klaipėda City0 : 7Banga B
10. turas
Protokolas
2017 / 8
27
16:00Koralas B1 : 4Šilalė
2017 / 8
12
15:00FK Sokeris3 : 0Baltai
2017 / 8
9
20:00EMD Statyba-Sendvaris2 : 6Banga B
2017 / 8
14
21:00Klaipėda City2 : 2Sakuona-Rūgpienių kaimas
11. turas
Protokolas
2017 / 8
20
15:00Šilalė1 : 0Sarema
2017 / 8
20
18:00Baltai1 : 8Koralas B
2017 / 8
16
20:00Banga B1 : 1FK Sokeris
2017 / 8
21
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas9 : 0EMD Statyba-Sendvaris
12. turas
Protokolas
2017 / 9
6
21:00Sarema6 : 1Baltai
2017 / 8
22
20:00Koralas B1 : 3Banga B
2017 / 8
28
18:45FK Sokeris1 : 2Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 8
28
21:00EMD Statyba-Sendvaris4 : 3Klaipėda City
13. turas
Protokolas
2017 / 8
30
20:00Banga B4 : 2Sarema
2017 / 9
25
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas9 : 0Koralas B
2017 / 9
26
19:30Klaipėda City5 : 1FK Sokeris
2017 / 9
29
11:00Šilalė3 : 0Baltai
14. turas
Protokolas
2017 / 9
12
20:30Sarema0 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 9
10
18:15Koralas B1 : 11Klaipėda City
2017 / 9
11
18:15FK Sokeris5 : 2EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
24
14:00Šilalė5 : 2Banga B
15. turas
Protokolas
2017 / 10
9
21:00Klaipėda City2 : 5Sarema
2017 / 10
11
21:00EMD Statyba-Sendvaris2 : 2Koralas B
2017 / 10
13
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 1Šilalė
2017 / 9
13
20:00Banga B3 : 0Baltai
16. turas
Protokolas
2017 / 9
26
20:30Sarema0 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
23
15:00Koralas B0 : 3FK Sokeris
2017 / 9
30
14:00Šilalė10 : 0Klaipėda City
2017 / 9
29
11:00Baltai0 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
17. turas
Protokolas
2017 / 10
19
20:00FK Sokeris0 : 3Sarema
2017 / 9
28
20:00EMD Statyba-Sendvaris0 : 4Šilalė
2017 / 9
29
11:00Klaipėda City3 : 0Baltai
2017 / 9
20
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 4Banga B
18. turas
Protokolas
2017 / 10
7
15:00Sarema3 : 0Koralas B
2017 / 10
7
15:30Šilalė4 : 1FK Sokeris
2017 / 9
29
11:00Baltai0 : 3EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 10
4
20:00Banga B5 : 2Klaipėda City
  • Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016-10-17

    III lyga

    Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016 metų spalio 9 dieną pasibaigė PAFF organizuotos (8x8) „Aukštaitijos“ futbolo pirmenybės, kurios tęsėsi keturis mėnesius. Pirmenybėse dalyvavo 7 komandos - FK „Sportidus“, SK „Stop“, SK...

 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Sakuona-Rūgpienių kaimas1612316618+4839
2.Šilalė1612316117+4439
3.Banga B1610335832+2633
4.Sarema167544023+1726
5.FK Sokeris167453936+325
6.Klaipėda City166194458-1419
7.Koralas B1623113769-329
8.EMD Statyba-Sendvaris1623112662-369
9.Baltai1611141672-564
15 įvarčių
Vytautas Žukauskas
10 įvarčių
Vytautas Kurmis
8 įvarčiai
Edgaras Anulis, Neilas Srėbalius
7 įvarčiai
Artūras Kurbangalijevas, Mindaugas Žemaitaitis
5 įvarčiai
Henrikas Zobėla, Dovydas Španceris
4 įvarčiai
Dovydas Zakrevskij, Ignas Grykšas, Ignas Venckus, Donatas Stankevičius, Denis Mišin, Algimantas Bačanskis, Marius Komovas, Liutauras Rimkus
3 įvarčiai
Deividas Peištaras, Audrius Gadeikis, Ramūnas Grikšas, Haroldas Butkus, Tadas Jurkus, Aivaras Buzas, Vygandas Dajoras, Mantas Tėvelis, Karolis Kelpšas, Maksim Lukashevich, Arnoldas Nausėdas, Mindaugas Gelžinis, Kasparas Davidonis, Pijus Srėbalius
2 įvarčiai
Augustinas Končius, Erikas Vainoras, Marius Valskis, Artiom Lysakov, Tomas Norkūnas, Benas Alseika, Audrius Blankas, Juozas Serapinas, Tadas Jaugelavičius
1 įvartis
Andrej Smyslov, Marius Anužis, Pranas Rauktys, Artūras Vazbys, Vaidotas Juškus, Romualdas Broška, Karolis Rokas, Edgar Dorogavcev, Dovydas Narkus, Simonas Pranauskas, Dainius Reingoldas, Matas Ilginis, Jurijus Kurbangalijevas, David Marques Afonso, Gvidas Leliukas, Anton Ananjev, Tomas Šveikauskas, Arūnas Arbatauskas, Giedrius Kšanas, Robertas Baltuonė, Ramūnas Litvinas, Markos Kazarian, Aleksandr Dymov, Marius Bukauskas, Arvydas Trizno, Alexandr Cruselnitchii, Arvydas Dapkus, Aidas Capas, Audrius Tolis, Zigmantas Butkus, Ignas Jurgutis, Paulius Lotužys, Almantas Eidėjus, Aurimas Peištaras, Domas Samalius, Regimantas Raštutis, Vilmantas Vilimas, Žybartas Ringys, Kristijonas Ivanovas, Mantas Petrikas, Karolis Inta, Edgaras Račkauskas, Eimantas Rusteika, Šarūnas Genčius

Praėjusios rungtynės

2018 m. Pasaulio čempionatas

Lietuva vs Anglija 0:1

Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Vilnius

2017-10-08