11 ture – jonaviečių ir panevėžiečių rokiruotė, ukmergiškių sugrįžimas

LMFA Pirmos lygos lyderių trejetas iškovojo pergales, o į ketvirtą vietą pakilo jonavietės.

Pirmą vietą užimanti sostinės MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa Tauragėje iškovojo pergalę 7 įvarčių skirtumu. Vilnietės įgijo persvarą jau 11 minutę, Ugnei Slankauskaitei realizavus baudinį. Rungtynėse hetriką atliko Žemyna Lekavičiūtė, dublį – Erika Deventinainė, vieną įvartį – Gytė Ulenskaitė. Žalgirietės iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės bei kitame ture rungsis prieš artimiausias persekiotojas ukmergiškes.

Permaininga dvikova su „comeback“ siužetu įvyko Kaune. „Kauno Žalgirio“ FA gretose pasižymėjus 22 minutę Rusnei Makarevičiūtei ir 62 minutę Karolinai Kurapatkinai, rungtynių šeimininkės įgijo dviejų įvarčių persvarą prieš ukmergiškes ir artėjo link sensacingos pergalės. „SC-Ukmergė“ ekipa parodė valią ir sugebėjo persverti rezultatą 2:3 – dublį atliko Meida Proscevičiūtė, vieną įvartį įmušė Livija Toropovaitė.

Trečią vietą užimantis FK „Vilnius“ susitiko su FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ekipa. Dvikova turėjo įdomų statistinį atspalvį, kadangi kovėsi antra pagal efektyvumą gynyba prieš antrą pagal rezultatyvumą puolimą. Šįkart vilniečių gynyba pažabojo aukštaičių ataką. Ugnė Korytė pasižymėjo antro kėlinio pradžioje. Padvigubinti persvarą 78 minutę galėjo Neonila Ivanovskaja, tačiau ji nerealizavo baudinio. Galutinį rezultatą 2:0 fiksavo Skaistė Petrauskaitė.

Rungtynių fotoalbumas (Ievos Markūnaitės nuotr.)

Panevėžiečių pralaimėjimu pasinaudojo FK „Jonava“, Vilkaviškyje rezultatu 6:2 nugalėdama FK „Šešupę“. Gintarė Raznauskaitė atliko vadinamąjį „pokerį“, taip pat jonaviečių gretose kamuolį į vartus nukreipė Eva Gecevičiūtė ir Gabrielė Ragauskaitė. FK „Šešupės“ kapitonė Dovilė Dockaitė įmušė 2 įvarčius.

Artimiausios LMFA Pirmos lygos rungtynės vyks spalio 6-ąją Panevėžyje, Šventupėje, Tauragėje ir Vilniuje.

Vt. Klubas Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skir. Tašk.