Mergaičių mažojo futbolo čempionatą laimėjo „Banga“

Sausio 21-ąją Gargžduose susirungė 6 pajėgiausios Lietuvos mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, komandos. Turnyro eiga klostėsi itin intriguojančiai, o finale susikovė dvi Vakarų Lietuvos komandos.

A grupėje kovojo Gargždų „Banga“, Kauno FM „Tauras“ ir Vilniaus MFK „Žalgiris“. Pirmoji turnyro dvikova pasibaigė 1:1 tarp aikštės šeimininkių ir vilniečių. Antroje dvikovoje kaunietės 3:1 įveikė vilnietės. Lemtingoje trečioje dvikovoje „Banga“ 5:0 pranoko kaunietes ir perėmė pirmą vietą.

B grupėje Klaipėdos FM 1:0 įveikė Ukmergės SC-I komandą, o paskiau 0:0 sužaidė lygiosiomis su Panevėžio FA ekipa. Klaipėdietėms 4 taškų pakako, kad išsaugotų pirmą vietą, nes panevėžietės paskutinėse rungtynėse 0:4 nusileido ukmergiškėms.

Penktą vietą užėmė MFK „Žalgiris“, 12:1 įveikęs panevėžietes. Bronzos medalius po pratęsimo 1:1 (2:0) pelnė kaunietės. Finalo rungtynėse „Banga“ pasiekė pergalę 3:1 prieš klaipėdietes.

Geriausios finalinių varžybų žaidėjos: Ū. Stanevičiūtė („Banga“). U. Žvingelytė (Klaipėdos FM), G. Diškevičiūtė („Tauras“), V. Ivanauskaitė (Ukmergės SC-I).