Vilniaus paplūdimio futbolo turnyre praūžė trečiasis turas

Savaitgalį tęsėsi Vilniaus miesto paplūdimio futbolo pirmenybės KIA taurei laimėti. III ture atkakliausiai vyko rungtynės tarp „Audros“ ir „Nerealo“ komandų, kuriose buvo įmuštas ne vienas įspūdingas įvartis tiek nuo smėlio, tiek akrobatiniais smūgiais per save.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Pirmus du dvikovos kėlinius akivaizdžiai dominavo “Audros” klubas, tačiau paskutiniame mačo trečdalyje jų varžovai pademonstravo fantastinį kovingumą ir sugebėjo išplėšti pergalę 7:6, laimėdami trečias rungtynes iš tiek pat galimų ir tapdami vienvaldžiais turnyro lyderiais.

Kitose rungtynėse Lietuvos čempionas „Igol“ tik paskutinėmis minutėmis sugebėjo išplėšti pergalę iš jos skonio dar nepatyrusio „Granito“ – 3:2. Tuo tarpu „Rings“ ir „Alfa“ savo varžovams nepaliko didesnių vilčių: pirmieji „Politechnikumą“ sutriuškino net 8:0, antroji tapo rezultatyviausia turo komanda, įveikdama „Imperialą“ 9:2.

Paplūdimo futbolo ekspertų nuomone, komandų meistriškumas auga su kiekvienomis rungtynėmis, jų demonstruojamas paplūdimio futbolas tampa vis gražesnis akiai, daugiau žaidžiama su kamuoliu ore, nevengiama sudėtingų ir puošiančių dvikovas smūgių per galvą.

Vilniaus m. paplūdimio futbolo pirmenybių KIA taurei laimėti turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Politechnikumas“  3 0 0 3   5:28       0

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai: R. Radavičius („Rings“) – 9, N. Budraitis („Audra“) – 8 , A. Streckis („Nerealas“) ir V. Šaveiko („Alfa“) – po 7 įvarčius.

Trečiasis pirmenybių turas „Smėlio arenoje“ įvyks kovo 3 d., penktadienį, nuo 19 val.