Surengtos merginų turnyro finalinės varžybos

Kovo 17 dieną Šventupėje susirungė šešios komandos, kuriose 5×5 formatu žaidė 2000 m. gimimo ir jaunesnės merginos.

A grupėje dvi pergales ir į finalą pateko Ukmergės „SC-Kelių“ ekipa. Alytaus SRC-MFK ir Tauragės SM ekipos tarpusavy sužaidė lygiosiomis, tačiau dėl geresnio įvarčių skirtumo alytiškės užėmė antrą vietą.

B grupėje stipriausia buvo Vilniaus MFA „Žalgirio“ ekipa, nugalėjusi Marijampolės „Sūduvą“ ir Šiaulių SG-FA merginas. Marijampolietės įveikė šiaulietes.

Penktą vietą užėmė tauragiškės, 6:1 pranokusios šiaulietes. Trečią vietą iškovojo alytiškės, pasiekusios pergalę 7:3 prieš „Sūduvą“. Pirmą vietą pelnė MFA „Žalgirio“ žaidėjos, finale 5:1 įveikusios ukmergiškes.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Iveta Rutkauskaitė (Alytaus SRC-MFK), gynėja – Renata Šimkūnaitė (Ukmergės „SC-Keliai“), puolėja – Erika Šupelytė (MFA „Žalgiris“).