Moterų I lygoje sužaistas 3 turas

15 komandų sezoną pradėjo Pietų, Rytų ir Vakarų regiono grupėse, siekdamos patekti į LMFA I lygos ketvirtfinalį. Pirmenybių 3 turas pasižymėjo atkaklesnėmis dvikovomis, o pralaimėjimų kol kas išvengė Vilniaus, Ukmergės, Mažeikių ir Tauragės futbolininkės.

Pietų regione trečią pergalę pelnė MFA „Žalgiris B“, 4:1 įveikusi I lygos nugalėtojų titulą ginančią Alytaus SRC-MFK ekipą. Alytiškės pirmavo po Monikos Vilkelytės įvarčio, tačiau paskiau sostinės „vilkės“ perėmė rungtynių kontrolę. Erika Šupelytė toliau demonstruoja gerą žaidybinę formą ir šįkart išsiskyrė hetriku, o galutinį rezultatą įtvirtino Dorotėja Aidukaitė.

Rungtynių fotoalbumas

Pirmus 3 taškus iškovojo Kauno SM „Tauras“, namie 4:0 įveikusi „Šešupę“. Įvarčiais pasižymėjo Erika Žiliukaitė, Eva Jakaitė ir dusyk Gabrielė Sendžikaitė.

Labiausiai įtemptos rungtynės vyko Rytų regione tarp panevėžiečių ir jonaviečių – 2:3. Viešnios anksti įsiveržė į priekį po Juditos Sabatauskaitės įvarčio, bet lygos „top snaiperė“ Karilė Liužinaitė atsakė dubliu. „Eos-Aušra“ antro kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą po Karolinos Sarkanaitės ir Vaidos Rutkauskaitės smūgių bei išsaugojo pergalingą persvarą.

Nemenčinės MFK pasiekė pirmą pergalę 8:0 prieš Visagino SC-Ignalinos MN ekipą. Erika Deventinaitė prisidėjo 5 įvarčiais, Jekaterina Pozniekienė ir Alina Lonska – dubliais.

Vakarų regione pirmauja tauragiškės ir mažeikiškės, surinkusios po 6 taškus. Tauragės MFK pratęsė savo pergalių seriją Klaipėdoje. Sandra Kleinaitė įmušė du įvarčius, bet antro kėlinio pradžioje Erika Balskutė sugrąžino intrigą. Galop, Evelina Petrauskaitė  įtvirtino „lūšių“ pergalę 3:1.

Mažeikių futbolo aistruolius nudžiugino „Triumfo“ pergalė 5:1 prieš „Nevėžį“. Dusyk pasižymėjo Rimantė Jonušaitė, po kartą Greta Rutenbergaitė, Karolina Kurapatkina ir Gabrielė Putraitė. Kėdainiečių garbės įvartį pelnė Agnė Kveškevičiūtė.

Autorius – Robertas Každanas / FK „Atlanto“ nuotr.