Alytiškės laimėjo AAFF moterų „Hummel“ lygos turnyrą

Alytaus SRC, Vilniaus FM ir MFK „Žalgirio“ komandos tapo varžybų prizininkėmis.

Spalio 29 dieną Druskininkuose buvo surengtas finalinis AAFF moterų „Hummel“ lygos turnyras. Pirmajame pusfinalyje Vilniaus FM 2:0 nugalėjo Marijampolės FC „Sūduva“ 2:0, o Alytaus SRC – 1:0 Vilniaus MFK „Žalgirį“.

Rungtynėse dėl bronzos medalių MFK „Žalgiris“ 3:0 nugalėjo marijampolietes. Finalą 2:1 laimėjo Alytaus SRC komanda, treniruojama Roberto Klimavičiaus ir Oksanos Paplauskienės.

Apdovanotos geriausios pirmenybių žaidėjos: Domantė Grėbliūnaitė (Alytaus SRC), Alina Špakovskaja (Vilniaus FM), Katalina Baranovskytė (MFK „Žalgiris“), Miglė Padolskytė (Marijampolės FC „Sūduva“).

Antrus metus iš eilės vykstančias varžybas suorganizavo Alytaus apskrities futbolo federacija ir Alytaus moterų futbolo klubas, pagrindinis turnyro remėjas „Hummel“.

Sekite varžybų naujienas per Facebook.

Rungtynės dėl galutinių pozicijų:

Dėl 11–12: Kauno FM „Kibirkštėlės“ 3:0 Lazdijų FK „Lazdė“

Dėl 9–10: Varėnos raj. jaunimo rinktinė (techn. pral.) 0:3 Alytaus raj. MFK „Alovė“

Dėl 7–8: Vilniaus MFK „Žalgiris B“ 2:1 Alytaus MFK „Dzūkija“

Dėl 5–6: Prienų FK 4:1 Druskininkų V. Kapčiaus FM

Dėl 3–4: Marijampolės FC „Sūduva“ 0:3 Vilniaus MFK „Žalgiris“

Dėl 1–2: Vilniaus FM 1:2 Alytaus SRC