„Gintra-Universitetas“ pirmoje dvikovoje nusileido Čekijos čempionėms

Šiaulių FK „Gintra-Universitetas“ sužaidė pirmąsias UEFA Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynes, per kurias metė iššūkį Prahos SK „Slavia“ ekipai.

Rungtynės Šiaulių centriniame stadione vyko didele sparta su gausiomis pavojingomis progomis. Lietuvos čempionės pirmajame kėlinyje triskart smūgiavo į varžovių vartų plotą. Dvi puikios šiauliečių atakos vos nesibaigė įvarčiais – 10 minutę Anos Alekperovos iš distancijos smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, o 32 min. Georgia Cloepfil atitrūko nuo varžovių gynėjų, bet nesugebėjo nuginkluoti čekių vartininkės Barboros Votikovos.

Antrajame kėlinyje žaidybinę iniciatyvą perėmė Čekijos atstovės ir ją pavertė trimis įvarčiais. Michaela Dubcova pelnė įvarčius 63 ir 88 minutę, vieną pridėjo Tereza Szewieczkova 79 minutę.

Atsakomoji šešioliktfinalio dvikova Prahoje įvyks rugsėjo 27 dieną, nuo 19:30 valandos.

FK „Gintra-Universitetas“ sudėtis: G. Kaselytė, V. Neverdauskaitė, A. Mikutaitė (86 min. S. Karasiovaitė), A. Filenko, L. Hudchanka, A. Alekperova, L. W. Smeda, S. Veličkaitė (62 min. N. Baham), M. Crosson, I. Freitas, G. Cloepfil (57 min. D. Gailevičiūtė).