U17 „Golas“ varžybose laimėjo Ramygalos gimnazija

Birželio 18 dieną, Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas“ U17 grupės superfinalas, kuriame varžėsi 10 komandų iš skirtingų apskričių.

„Šių varžybų idėja – apjungti vaikus, kurie galbūt nėra gyvenimę susidūrę su futbolu, arba jo nelankę. Galima teigti, kad tai yra vienas masiškiausių futbolo projektų Lietuvoje, jis jungia tūkstančius vaikus. Džiaugiamės, kad komandose atsirado ir merginos, dabar tai privaloma taisykle. Matydami emocijas aikštėje, suprantame, kad tai nėra dirbtina ir tokių dalykų nesuvaidinsi“, – sakė Masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva.

Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į dvi grupes:

A grupė:

Telšių apskrities nugalėtojai – Viekšnių gimnazija
Vilniaus apskrities nugalėtojai – Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija

Marijampolės apskrities nugalėtojai – Rygiškių Jono gimnazija

Sužaidus varžybas grupėse, paaiškėjo, kad pusfinaliuose susitiks Ramygalos gimnazija su „Versmės gimnazija, o Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija su Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija.

Pirmajame pusfinalyje Ramygalos gimnazija rezultatu 4-0 įveikė Tauragės „Versmės“ gimnazijos komandą, o antrajame pusfinalyje Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija 3-0 nugalėjo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos moksleivius.

Mažajame finale tauragiškiai 1-0 nugalėjo marijampoliečius ir pasipuošė bronzos medaliais. Didžiajame finale, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1-1, tad komandos stojo mušti baudinius, po kurių Ramygalos gimnazija 2-0 įveikė Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos moksleivius ir iškovojo pirmos vietos medalius ir taurę.

Superfinale visos komandos buvo apdovanotos futbolo aprangomis, kamuoliais, diplomais.Komandoms prizininkėms įteikti medaliai, taurės, o pedagogams atminimo dovanėlės. Visi šventės dalyviai vasariškai karštą dieną atsigaivino ledais.

Finalo metu buvo renkami garbingiausio prizo nusipelnę žaidėjai komandose, kuriais tapo: