Atsinaujino moterų I lygos sezonas

Triuškinančios pergalės užfiksuotos LMFA Pirmos lygos 6-ojo turo rungtynėse.

Pirmosios į aikštę po vasaros pertraukos žengė „SC-Ukmergė“ ir  FA-FK „Panevėžys“-PRSSG žaidėjos. Šventupės stadione vyko atkakli kova pirmajame kėlinyje. Panevėžietės pirmavo rezultatu 3:2. Antrojoje rungtynių dalyje tiesiog nesulaikoma buvo Aušra Klevečkaitė, kuri nuo 46 iki 72 minutės surengė 6 įvarčių benefisą. Šiaurės regiono lyderės laimėjo 9:2.

Pietų regiono lyderės taip pat pelnė 9 įvarčius, tačiau be varžovių atsako. Vilniaus regiono JK priėmė Nemenčinėje kaunietes. Aksinija Neznamova jau 1-ąją minutę pasižymėjo bei pirmajame kėlinyje atliko hetriką. Dubliais pasižymėjo Erika Šupelytė ir Greta Guižauskaitė.

Antrą vietą užimanti sostinės MFA „Žalgiris“ 7:0 pranoko FK „Šešupės“-Tauragės MFK ekipą. Ugnė Lazdauskaitė atliko hetriką, dubliu pasižymėjo Ugnė Slankauskaitė.

Rungtynių fotoalbumas (V. Paunksnio nuotr.)

Septinto turo dvikovos numatytos rugpjūčio 30 dieną Kaune, Mažeikiuose, Panevėžyje ir Tauragėje.