Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius
WU-17 Baltic Cup 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 03 | 09:00 | TNTK Stadium | Lietuva |
-
-
|
Farerų salos |
Rungtynių informacija |
2024 07 01 | 16:00 | TNTK Stadium | Estija |
2
0
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 16:00 | TNTK Stadium | Latvija |
2
2
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 03 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas B |
-
-
|
FSK Radviliškis |
Rungtynių informacija |
2024 07 03 | 18:00 | Pakruojo stadionas | Pakruojo SC |
-
-
|
FK Venta |
Rungtynių informacija |
2024 07 04 | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B |
-
-
|
FC Saulininkas |
Rungtynių informacija |
2024 07 10 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Dembava B |
-
-
|
FK Cementininkas |
Rungtynių informacija |
2024 07 19 | 17:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B |
-
-
|
FK Ekranas B |
Rungtynių informacija |
2024 07 31 | 19:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas B |
-
-
|
FC Saulininkas |
Rungtynių informacija |
2024 08 06 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava B |
-
-
|
FK Venta |
Rungtynių informacija |
2024 08 07 | 18:30 | Gytarių stadionas | FC Saulininkas |
-
-
|
Pakruojo SC |
Rungtynių informacija |
2024 08 07 | 19:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas B |
-
-
|
FK Cementininkas |
Rungtynių informacija |
2024 08 08 | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B |
-
-
|
FSK Radviliškis |
Rungtynių informacija |
2024 06 27 | 18:00 | Radviliškio miesto centrinis stadionas | FSK Radviliškis |
2
1
|
FK Dembava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 18:30 | Gytarių stadionas | FC Saulininkas |
1
4
|
FK Venta |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 18:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | FK Cementininkas |
4
4
|
Pakruojo SC |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava B |
2
1
|
FK Saned B |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 18:00 | Pakruojo stadionas | Pakruojo SC |
2
3
|
FSK Radviliškis |
Rungtynių informacija |
2024 06 18 | 18:00 | Kuršėnų SM stadionas | FK Venta |
1
0
|
FK Cementininkas |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 18:00 | Radviliškio miesto centrinis stadionas | FSK Radviliškis |
1
1
|
FK Venta |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B |
3
2
|
Pakruojo SC |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 19:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas B |
2
2
|
FK Dembava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:30 | Gytarių stadionas | FC Saulininkas |
0
4
|
FK Cementininkas |
Rungtynių informacija |
II lyga A divizionas 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 03 | 18:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | FK Sveikata |
-
-
|
FC Džiugas B |
Rungtynių informacija |
2024 07 03 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava |
-
-
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 07 03 | 18:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno FM Fortūna |
-
-
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 07 05 | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas B |
-
-
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 07 06 | 11:00 | Dainavos progimnazijos stadionas | FK Dainava B |
-
-
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 07 06 | 12:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST B |
-
-
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 07 06 | 12:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas B |
-
-
|
FK Sūduva B |
Rungtynių informacija |
2024 07 06 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
-
-
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 07 07 | 12:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned |
-
-
|
FKS Ukmergė |
Rungtynių informacija |
2024 07 07 | 13:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | FK Sveikata |
-
-
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 07 07 | 13:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
-
-
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 07 10 | 18:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
-
-
|
FK Dainava B |
Rungtynių informacija |
2024 07 12 | 17:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
-
-
|
FK TransINVEST B |
Rungtynių informacija |
2024 07 12 | 19:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 07 13 | 11:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
-
-
|
FC Neptūnas B |
Rungtynių informacija |
2024 07 13 | 12:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
-
-
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 07 13 | 12:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | FK Sveikata |
-
-
|
FK Dainava B |
Rungtynių informacija |
2024 07 13 | 13:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FK Sūduva B |
-
-
|
FC Džiugas B |
Rungtynių informacija |
2024 07 14 | 11:30 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava |
-
-
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 07 14 | 12:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
-
-
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava |
-
-
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FK Dainava B |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 18:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
-
-
|
FC Džiugas B |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 18:15 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
-
-
|
FK TransINVEST B |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 14:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | FK Sveikata |
-
-
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 14:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva B |
-
-
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 14:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
-
-
|
FK Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 08 05 | 17:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Jonava |
-
-
|
FC Neptūnas B |
Rungtynių informacija |
2024 08 07 | 18:15 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
-
-
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 07 02 | 18:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
1
2
|
FK Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 07 02 | 18:00 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava |
2
1
|
FK TransINVEST B |
Rungtynių informacija |
2024 07 02 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
2
0
|
FC Neptūnas B |
Rungtynių informacija |
2024 07 01 | 18:00 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas B |
5
1
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 13:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas B |
2
3
|
FK Sveikata |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 13:00 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava |
0
0
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 13:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
2
2
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 12:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST B |
7
0
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
4
0
|
FK Sūduva B |
Rungtynių informacija |
2024 06 28 | 18:30 | Dainavos progimnazijos stadionas | FK Dainava B |
3
2
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 19:00 | LFF stadionas | FK Viltis |
0
2
|
FKS Ukmergė |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 13:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | FK Sveikata |
1
0
|
FK Širvėna |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
2
3
|
FK TransINVEST B |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 12:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava |
3
2
|
FC Neptūnas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
0
3
|
FK Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 12:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned |
2
6
|
FK Dainava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 11:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno FM Fortūna |
0
7
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 18:30 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
2
1
|
FC Džiugas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 18:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva B |
0
1
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 06 17 | 17:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
1
0
|
FK Sveikata |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 16:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas B |
0
2
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
1
1
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 12:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
3
2
|
FK Sūduva B |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 11:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST B |
4
2
|
FK Dainava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 16:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas B |
1
2
|
FKS Ukmergė |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 11:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
1
1
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 11:00 | LFF stadionas | FK Viltis |
5
1
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 19:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FKS Ukmergė |
2
1
|
FK Širvėna |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno FM Fortūna |
2
2
|
FC Neptūnas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:00 | Dainavos progimnazijos stadionas | FK Dainava B |
0
1
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva B |
0
3
|
FK TransINVEST B |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
1
2
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:30 | Marijampolės sporto centro stadionas | FK Sveikata |
2
1
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Dembava |
1
4
|
FK Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned |
1
2
|
FC Džiugas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Biržų miesto stadionas | FK Širvėna |
2
0
|
Kauno FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST B |
1
0
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
TOPsport A lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 04 | 18:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys |
-
-
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 07 05 | 17:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 07 05 | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai |
-
-
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 07 06 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 07 07 | 17:25 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva |
-
-
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 07 12 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 07 19 | 19:00 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas |
-
-
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
-
-
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 18:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 07 21 | 17:25 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 07 22 | 18:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 07 26 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 15:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FC Hegelmann |
-
-
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 17:00 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas |
-
-
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 07 28 | 17:25 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 07 29 | 18:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 17:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 16:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava |
-
-
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 15:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai |
-
-
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 17:25 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 08 05 | 18:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 07 01 | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai |
1
0
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 30 | 19:30 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FC Hegelmann |
3
1
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 30 | 17:25 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas |
1
0
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 06 30 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
2
1
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 16:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys |
0
1
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
2
0
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
0
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 18:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava |
3
1
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva |
1
3
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 17:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FC Hegelmann |
0
0
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 17:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
4
0
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 15:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai |
0
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 13:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
4
1
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 18:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys |
2
0
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
3
0
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva |
2
2
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 18:30 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas |
0
4
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 17:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
3
0
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 06 18 | 18:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava |
2
2
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 17:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
2
1
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 18:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava |
0
0
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
2
0
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 16:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai |
3
3
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 15:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FC Hegelmann |
3
2
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 12 | 19:00 | Ethnikos Achnas Stadium | Kipras |
-
-
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
2024 07 16 | 19:00 | LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja) | Lietuva |
-
-
|
Sakartvelas |
Rungtynių informacija |
2024 Women's Under-19 - Final tournament - GrpA
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 14 | 16:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Lietuva |
-
-
|
Anglija |
Rungtynių informacija |
2024 07 17 | 17:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Lietuva |
-
-
|
Prancūzija |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 17:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Serbija |
-
-
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
2024 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 20 | 10:00 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | Dembava |
-
-
|
PFK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 10:50 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | FC Narjanta |
-
-
|
BSC Igol |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 11:40 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | Olimpo SC |
-
-
|
BSC Kaunas |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 12:30 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | BSC Igol |
-
-
|
Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 13:20 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | PFK Panevėžys |
-
-
|
Olimpo SC |
Rungtynių informacija |
2024 07 20 | 14:10 | Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) | BSC Kaunas |
-
-
|
FC Narjanta |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 15:40 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | Dembava |
0
3
|
FC Narjanta |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 14:50 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | PFK Panevėžys |
1
2
|
BSC Kaunas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 14:00 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | Igol |
5
3
|
Olimpo SC |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 13:10 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | FC Narjanta |
10
4
|
PFK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:20 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | Olimpo SC |
3
0
|
Dembava |
Rungtynių informacija |
II lyga B divizionas 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 20 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | Garliava B |
-
-
|
FK Sirijus |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 17:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | Garliava B |
-
-
|
FK Be1 B |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 12:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras B |
-
-
|
Garliava B |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 13:00 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 B |
-
-
|
FC Hegelmann C |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 13:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Sirijus |
-
-
|
FK Nemunas |
Rungtynių informacija |
2024 08 07 | 18:00 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 B |
-
-
|
FK Sirijus |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 14:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann C |
1
2
|
FK Sirijus |
Rungtynių informacija |
2024 06 25 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras B |
11
0
|
FK Be1 B |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Be1 B |
2
3
|
Tauras B |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 18:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | FK Utenis |
0
2
|
FC Hegelmann C |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 13:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Sirijus |
3
1
|
Garliava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 19:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | FK Nemunas |
3
1
|
FK Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 16:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Sirijus |
3
0
|
Tauras B |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 14:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | FK Nemunas |
0
1
|
FC Hegelmann C |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 18:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | FK Utenis |
1
5
|
Garliava B |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras B |
4
0
|
FK Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 09:30 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | Garliava B |
2
1
|
FK Nemunas |
Rungtynių informacija |
TOPsport I lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 26 | 17:00 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 |
-
-
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 07 26 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 07 26 | 17:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
-
-
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 07 26 | 18:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas |
-
-
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 14:00 | LFF stadionas | FK Riteriai |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 16:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras |
-
-
|
FK Minija |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
-
-
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 07 28 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
-
-
|
FK Panevėžys B |
Rungtynių informacija |
2024 07 30 | 17:30 | Jonavos centrinis stadionas | FC "Be1" |
-
-
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 08 02 | 18:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
-
-
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 14:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
-
-
|
FC Neptūnas |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 15:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B |
-
-
|
FK Minija |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 16:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras |
-
-
|
FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
-
-
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 08 03 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 08 04 | 17:00 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 |
-
-
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 08 09 | 17:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 17:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
5
0
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 06 27 | 18:00 | LFF stadionas | FK Riteriai |
5
1
|
FC Neptūnas |
Rungtynių informacija |
2024 06 26 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Be1 |
3
0
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
0
2
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 17:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras |
4
0
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 17:00 | LFF stadionas | FK Riteriai |
2
1
|
FK Be1 |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
1
0
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 18:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B |
2
2
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
0
6
|
FC Neptūnas |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 17:30 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
0
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B |
1
3
|
FK Minija |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
2
0
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 17:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
7
0
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 15:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
1
0
|
FK Banga B |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 17:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija |
3
1
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 18:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas |
5
0
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 18:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
1
2
|
FK Panevėžys B |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 17:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 |
2
1
|
Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
1
0
|
FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B |
3
1
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
0
2
|
FK Minija |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
0
4
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 16:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras |
5
0
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 14:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
3
2
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
PAFF 8x8 pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 27 | 10:00 | Pasvalio miesto stadionas | PSSK Atomas |
-
-
|
Panevėžio "Ekrano Senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 10:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC |
-
-
|
FK Skorbutas |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 11:00 | Pasvalio miesto stadionas | FK Skorbutas |
-
-
|
Panevėžio "Ekrano Senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 07 27 | 11:00 | Pasvalio miesto stadionas | PSSK Atomas |
-
-
|
Pasvalio FC |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 11:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC |
1
2
|
PSSK Atomas |
Rungtynių informacija |
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 07 02 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | EDM Statyba-Sendvaris |
1
4
|
FK Sirijus B |
Rungtynių informacija |
2024 07 01 | 18:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Sakuona |
6
2
|
FK Melno |
Rungtynių informacija |
2024 06 28 | 18:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga C |
3
1
|
FK Pempininkai |
Rungtynių informacija |
2024 06 25 | 19:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Sirijus B |
5
1
|
FK Banga C |
Rungtynių informacija |
2024 06 25 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | EDM Statyba-Sendvaris |
5
2
|
FK Babrungas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | EDM Statyba-Sendvaris |
7
5
|
FK Banga C |
Rungtynių informacija |
2024 06 17 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Sakuona |
1
4
|
FK Babrungas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 19:20 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Pempininkai |
3
1
|
FK Sirijus B |
Rungtynių informacija |
2024 06 10 | 19:15 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga C |
4
3
|
FK Babrungas B |
Rungtynių informacija |
2024 06 10 | 18:30 | Palangos stadionas | FK Melno |
1
4
|
EDM Statyba-Sendvaris |
Rungtynių informacija |
Draudzības spēle - Beach soccer - Male - Seniors
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 30 | 11:00 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | Lietuva |
2
4
|
Lenkija |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 15:00 | Birštono paplūdimio futbolo aikštė | Lietuva |
4
8
|
Lenkija |
Rungtynių informacija |
Topo centras Euronics Moterų A lyga
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 30 | 11:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
4
0
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 06 29 | 17:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra |
8
0
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 13:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned |
1
6
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
0
7
|
FK Gintra |
Rungtynių informacija |
2024 06 23 | 11:00 | Lietuvos sporto centro stadionas | MFA Žalgiris-MRU |
1
0
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 06 18 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
5
1
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 13:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned |
1
2
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 11:00 | Lietuvos sporto centro stadionas | MFA Žalgiris-MRU |
1
3
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra |
1
0
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 28 | 18:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauragės "Tauras" |
2
2
|
Telšių FK "Džiugo" veteranai |
Rungtynių informacija |
2024 06 19 | 18:00 | Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė | Klaipėda LT |
2
2
|
Kretingos "Minija" |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | Gargždų AMK "Veteranas" |
2
3
|
Klaipėda LT |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 18:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | Kretingos "Minija" |
1
0
|
Tauragės "Tauras" |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 27 | 09:30 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM |
2
3
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 06 27 | 09:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
7
1
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
0
2
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
8
2
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
U-17 Baltijas kauss 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 26 | 15:00 | Jāņa Skredeļa stadions | Latvija |
2
2
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
KAFF III lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 22 | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nadruvis |
2
4
|
FK Nevėžis B |
Rungtynių informacija |
2024 06 20 | 18:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | FK Kazlų Rūda |
5
0
|
FK Pozityvūs |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | FK Kazlų Rūda |
11
1
|
FK Nadruvis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 22 | 09:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FA-FM Ateitis |
2
6
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 22 | 09:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FA-FM Ateitis |
3
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 18 | 18:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
5
4
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 18 | 18:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
4
3
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 13:40 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
14
1
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 13:40 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
5
3
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
9
2
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
19
1
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
1
3
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
3
4
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 14:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
3
2
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 14:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
4
7
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
2
2
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
0
0
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
27
0
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
17
0
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
Topo centras Euronics moterų I lyga
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 21 | 18:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra B |
5
3
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 17:30 | Lietuvos sporto centro stadionas | MFA Žalgiris B-MRU |
32
0
|
FK Šešupė |
Rungtynių informacija |
2024 06 21 | 17:00 | Joniškio miesto stadionas | FK Saned B |
0
16
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 14:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris |
5
3
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
1
1
|
FK Vilkija |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:30 | BFA arena | MFA Bitės |
4
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 21 | 15:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
VJFM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 14:10 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
FMK Lituanica Domeikava |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 13:30 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava |
9
5
|
Prienų FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | Kaišiadorių ŠSC |
6
4
|
FMK Lituanica Domeikava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 21 | 14:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 14:10 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
FMK Lituanica |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 13:30 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
0
0
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 20 | 10:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
12
2
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 06 20 | 10:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
4
1
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
11
1
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
8
1
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
12
3
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
2
6
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 16 | 12:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
4
4
|
FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 12:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
6
6
|
FM Fortūna |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
4
2
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
3
5
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
3
0
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
3
0
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 08:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
6
3
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 08:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
10
0
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 17:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
2
1
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 17:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
5
4
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
2
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
0
3
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 16 | 10:50 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus FK "Dainava" |
0
0
|
Šiaulių VFK |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 10:50 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Utenos FK "Utenio senjorai" |
0
1
|
Vilniaus Senjorai |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Šiaulių VFK |
0
0
|
Vilniaus Senjorai |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus FK "Dainava" |
1
0
|
Utenos FK "Utenio senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:20 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Panevėžio FK "Ekrano Senjorai" |
1
3
|
Kauno senjorai |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:20 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Jonavos VFK Klevas |
3
2
|
FK Skaistgirys–Žvelgaitis |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 09:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno senjorai |
1
1
|
Jonavos VFK Klevas |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 09:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Skaistgirys–Žvelgaitis |
0
0
|
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai" |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 16 | 08:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
25
3
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 06 16 | 08:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
23
1
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
3
0
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 15:30 | Pilaitės futbolo maniežas | Talentų FA-FK Riteriai |
10
2
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava |
3
0
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
4
4
|
FK Banga 4:4 (PEN |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 14:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis |
1
4
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
5
2
|
FK Aidas |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
2
2
|
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 13:30 | Pilaitės futbolo maniežas | Talentų FA-FK Riteriai |
0
2
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 13:30 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
2
1
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 13:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
1
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 13:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA |
2
9
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 11:00 | Šventupės futbolo aikštė | Ukmergės SC-Ukmergė |
2
3
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 11:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis |
3
3
|
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
5
1
|
Ukmergės SC-Ukmergė |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 13:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
5
1
|
A.Narbekovo FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
0
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
2
6
|
Be1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 16:30 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA |
2
1
|
Be1 NFA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 12:00 | Naujosios Vilnios stadionas | FK Granitas |
10
7
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Naujosios Vilnios stadionas | FK Granitas |
7
10
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
4
15
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
2
20
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
4
2
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
4
7
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
0
6
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
6
0
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 17:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
12
8
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 06 14 | 17:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
7
11
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
8
2
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
9
4
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 15:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
11
12
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 12:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
3
3
|
Marijampolės FC 3:3 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
3
1
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
0
5
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 16:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
3
2
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
6
1
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 18:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
0
0
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 15 | 09:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
4
6
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 15 | 09:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
2
2
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 14 | 18:00 | Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionas | FK Ketera |
2
2
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 14 | 17:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga |
4
1
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 17:15 | Lietuvos sporto centro stadionas | MFA Žalgiris-MRU |
6
0
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 13 | 15:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
5
6
|
SK Nemenčinė |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 13 | 14:30 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
3
7
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 06 13 | 14:30 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
7
6
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 12 | 16:00 | LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja) | Druskininkų SC |
7
2
|
VJFM Ąžuolas |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 12 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
5
5
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 06 12 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
5
4
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 12 | 15:30 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai C |
1
3
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
Baltic Cup 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 11 | 18:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Lietuva |
1
1
|
Estonia 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 15:00 | Daugavas stadions | Latvija |
0
2
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 11 | 16:00 | Sportima | SFK Rotalis |
12
3
|
FK Margiris |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 11 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
5
20
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 06 11 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
8
18
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
U-19 Baltic Cup 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 11 | 12:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Lietuva |
0
2
|
Latvija |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 16:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG |
14
0
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | Marijampolė City |
1
4
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
1
3
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
7
0
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
1
5
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Naujosios Vilnios stadionas | VFA Geležinis vilkas |
1
5
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 09:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
6
0
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 čempionato II etapas 1-8 vietos 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 16:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Klaipėdos FM |
1
0
|
MFK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Minijos FA |
4
2
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Ukmergės SC |
0
1
|
MFA Žalgiris B-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 15:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFA Bitės B |
3
2
|
FA Gintra-FK Triumfas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 14:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFA Bitės B |
3
0
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 14:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFK Žalgiris |
3
3
|
FA Gintra-FK Triumfas 3:3 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 13:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Minijos FA |
2
1
|
Ukmergės SC |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 13:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFA Žalgiris B-MRU |
2
3
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Ukmergės SC |
1
2
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFA Žalgiris B-MRU |
1
5
|
FA Gintra-FK Triumfas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFA Bitės B |
2
0
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | MFK Žalgiris |
4
3
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
0
0
|
VFM Fortūna 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
0
0
|
Klaipėdos FM 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
2
4
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
2
1
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 09:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
2
0
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 13:00 | Gytarių stadionas | Vilniaus FK Nerealas |
0
3
|
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Gytarių stadionas | Visagino FK "Inter veteranai" |
0
2
|
Jonavos VFK Klevas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Gytarių stadionas | Panevėžio FK "Ekrano Senjorai" |
0
3
|
Šiaulių VFK |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Gytarių stadionas | Jonavos VFK Klevas |
2
0
|
Vilniaus FK Nerealas |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Gytarių stadionas | Visagino FK "Inter veteranai" |
0
1
|
Šiaulių VFK |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 12:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
12
10
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 12:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
2
11
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 06 08 | 12:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
8
11
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono finalas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 11:40 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | KFA |
0
4
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 čempionato II etapas 9-20 vietos 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 11:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Marijampolės FC |
1
3
|
Pasvalio FC |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 11:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Vilnius |
11
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Vilnius |
11
0
|
Pasvalio FC |
Rungtynių informacija |
2024 06 09 | 10:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Marijampolės FC |
8
3
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
U-21 Baltic Cup 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 11:00 | Linnastadium | Suomija |
2
0
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono finalas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 09 | 10:00 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | FK Banga |
1
1
|
FA-FM Ateitis 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono finalas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 06 08 | 14:00 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | SK Polonia-Panerys |
1
1
|
FC Kuršiai 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
Rodyti visus