LMFA I lygoje paaiškėjo pusfinalio dalyvės

Spalio 21-ąją įvyko pirmenybių II etapo dvikovos. Staigmeną pateikė FK „Vilnius“ B komanda, eliminavusi Šiaurės-Vakarų regiono lyderes ukmergiškes iš kovos dėl medalių.

Anksčiausias ketvirtfinalio susitikimas įvyko Šventupėje. „SC-Ukmergė“ jau 3-iąją rungtynių minutę pirmavo dėka Meidos Proscevičiūtės dublio. FK „Vilnius“ dublerės sugebėjo persverti rezultatą Godos Papartytės įvarčiu ir Ūlos Miniotaitės dubliu. Pasiekta skambi pergalė išvykoje 3:2 užtikrino vilnietėms kelialapį į pusfinalį.

„Utenio“ komanda pirmame kėlinyje pelnė tris įvarčius, kurių užteko pergalei 3:0 prieš Telšių „Džiugą“. Uteniškių gretose pasižymėjo Gabija Viplentaitė ir dukart Kamilė Medvedeva.

Miglės Vaižgėlaitės įvartis tiksint 90-ajai minutei suteikė FC „Hegelmann“ dublerėms įsimintiną pergalę Kaune 1:0 prieš sostinės MFK „Žalgiris“ ekipą.

Širvintose surengtos MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FK „Šešupė“-„M. City“ rungtynės, kuriose vilnietės iškovojo pergalę 6:0. Pirmame kėlinyje aikštės šeimininkių įvarčius pelnė Barbara Antonovič, Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė, Dija Marija Laniauskaitė, o antrajame kėlinyje – Barbara Antonovič ir Adrija Skudutytė.

Paguodos rungtynėse dėl 9–12 vietų FK „Vilkija“ namų aikštėje 9:1 nustelbė Širvintų SC. Gabija Malakauskaitė pasižymėjo „pokeriu“, du įvarčius įmušė Evelina Ščerbavičiūtė, o po vieną – Liucija Fedorčak, Luka Burneikytė, Austėja Martinkevičiūtė bei svečių gretose Mingailė Jasevičiūtė.

Šeštadienį neįvyko rungtynės Alytuje, dėl transporto gedimo neatvykus FK „Saned“ B-Joniškio SC komandai, tad LMFA patvirtins naują rungtynių datą.

Penktadienį planuojami III etapo susitikimai. Pirmame pusfinalyje FK „Vilnius“ B komanda priims uteniškes, o antrame pusfinalyje MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda žais su FC „Hegelmann“ B.

Rungtynėse dėl 5–8 vietų „SC-Ukmergė“ varžysis su FC „Džiugas“ ekipa, o FK „Šešupė“-„M. City“ komanda varžysis su MFK „Žalgiris“ atstovėmis.