Pirmame paplūdimio futbolo rinktinės mače Taityje – pralaimėjimas

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku sužaidė pirmąsias iš trijų draugiškų rungtynių su Taičio rinktine.

Pirmoje dvikovoje lietuviai varžovams po atkaklios kovos varžovams nusileido 2:5 (1:3; 0:0, 1:2).

Kitos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį ir iš penktadienio į šeštadienį.

Pirmą įvartį lietuviai praleido sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, kai po nesėkmingo mūsiškių epizodo šeimininkai gavo teisę mušti baudinį ir jį sėkmingai realizavo.

Vėliau žaidimas kiek apsilygino, savo šansų turėjo ir lietuviai, o pirmam kėliniui artėjant į pabaigą vieną jų realizavo – Paulius Giedraitis įmušė paskirtą baudinį ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Visgi lygus rezultatas ilgai neišsilaikė, mat pirmame kėlinyje per paskutinę minutę įmušė dar du įvarčius ir lietuviai atsiliko 1:3.

Antrame kėlinyje rezultatas nepasikeitė – nė viena komanda nesugebėjo pramušti varžovų gynybos ir prieš paskutinį kėlinuką rezultatas liko 3:1 šeimininkų naudai.

Trečiojo kėlinio starte lietuviai sugebėjo priartėti, kai dar vieną paskirtą baudinį realizavo Audrius Plytnikas.

Tačiau per likusį laiką varžovai pasižymėjo dar du sykius ir taip iškovojo pergalę.