Sužaistos paskutinės MEL U15 diviziono rungtynės

Birželio 17 dieną pasibaigė 2022–2023 m. sezono Merginų elitinės lygos U15 amžiaus grupės varžybos. Paskutinis keturioliktas turas buvo sėkmingas viešnių ekipoms.

Trečia vietą užėmusios MFA „Bitės“ futbolininkės surengė įvarčių fejeriją Žagarėje ir laimėjo savo paskutinį susitikimą rezultatu 8:0 prieš FK „Saned“-Joniškio SC ekipą. „Hetrikais“ pasižymėjo Agata Marija Kairytė ir Ariana Lickūnaitė, vieną kartą įmušė Karina Kilberytė. Šeštasis rungtynių įvartis buvo įskaitytas kaip įvartus į savus vartus.

FC „Hegelmann“ akademijos žaidėjos atvyko į Gargždus, kur mėgino pasiekti pergalę prieš „Bangą“. Įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. Aleksandra Vabolytė 52 minutę išvedė į priekį Kauno rajono atstoves, o po trijų minučių persvara padidėjo po gargždiškių įvarčio į savus vartus. Susitikimo pabaigoje Miglė Kirelytė įtvirtino „Hegelmann“ pergalę rezultatu 3:0.

Rezultatyviausios MEL U15 diviziono žaidėjos:

1. Emilija Grauslytė (FC „Džiugas“-FK „Babrungas“) – 27 įvarčiai

2. Agata Marija Kairytė (MFA „Bitės“) – 15 įv.

3. Grytė Vaisbrodė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 13 įv.

4. Radvilė Kelečiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 12 įv.

5–6. Adriana Bystronovskaja (MFA „Bitės“), Kamilė Domarkaitė (FC „Džiugas“-FK „Babrungas“) – po 10 įv.