LMFA I lygoje pirmą vietą išlaikė „Džiugas“, „Nevėžis“ užfiksavo rekordą

Savaitgalį praūžė Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos šeštas turas, per kurį įvarčiais prapliupo Kėdainiuose, o dvejose rungtynės užfiksuotos lygiosios.

Penktadienį Kėdainių miesto stadione žiūrovai išvyko „Nevėžio“ pergalę prieš „Šešupę“, rezultatu 17:0 – tai didžiausias registruotas komandų skirtumas 2023 metų sezone. Šiose rungtynėse net 6 žaidėjos pasižymėjo dubliais: Amanda Užkuraitytė, Gabija Jonaitytė, Deimantė Griesiūtė, Goda Šabūnaitė, Kamilė Čekavičiūtė, Reda Gulbinaitė. Kitų įvarčių autorėmis tapo Eva Gecevičiūtė, Samanta Rusevičiūtė, Austėja Gulbinaitė, Vilma Snieškaitė, o įvartį į savus vartus nukreipė Saulė Veikalaitė.

Lygiosiomis 1:1 sužaidė FC „Hegelmann“ dublerės su MFK „Žalgiris“ ekipa. Susitikimo pradžioje Alina Neznanova išvedė į priekį vilnietes, bet aikštės šeimininkės 19 minutę išlygino rezultatą.

Itin atkakliai klostėsi FA „Šiauliai“-ŠSG ir „SC-Ukmergė“ komandų akistata, pasibaigusi 4:4. Pirmajame kėlinyje šiaulietės pirmavo 3:1, o antroje rungtynių pusėje ukmergiškės atsakė savo laimėtu kėliniu 3:1. Aikštės šeimininkių gretose įvarčius pelnė Jotvilė Šapaitė, Gabija Toropovaitė ir dukart Raimonda Bložytė, beje, įmušdama paskutinį įvartį. „SC-Ukmergė“ ekipoje naudingai žaidė Meida Proscevičiūtė, pasižymėjusi hetriku, bei Livija Toropovaitė.

Sekmadienį rezultatas Fabijoniškėse permainingai kito tarsi sūpuoklės. Šiame stadione susitiko FK „Vilnius“ dublerės su „Džiugu“. Telšietės pirmavo po Margaritos Vagdarytės įvarčio pirmo kėlinio viduryje, o po pertraukos Marta Šmidt išlygino rezultatą. Paskiau Kamilė Domarkaitė vėl suteikė Žemaitijos atstovėms pranašumą, bet netrukus Skaistė Petrauskaitė išlygino rezultatą. Lemiamu tapo Justinos Blaževičiūtės smūgis 70 minutę, po kurio vilnietėms jau nebepavyko išvengti pralaimėjimo 2:3.

Kitą savaitgalį vyks septintas pirmenybių turas, po kurio bus paskelbta vasaros pertrauka.