MEL U17 diviziono finišą papuošė komandų dvikova dėl bronzos medalių

Birželio 20 ir 21 dienomis buvo sužaistos Merginų elitinės lygos U17 diviziono paskutinio turo rungtynės. Jų metu paaiškėjo paskutinis sezono prizininkas – MFK „Žalgiris“.

Trečiadienį Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione sprendėsi ginčas dėl trečiosios vietos turnyro lentelėje. MFK „Žalgiris“ priėmė Gargždų „Bangos“ bendraamžes. Vilnietės 23 minutę įgijo persvarą po Elzės Kiškūnaitės įvarčio. Po tryliko minučių į viešnių vartus buvo skirtas baudinį, bet jo nerealizavo Karina Klevinskaitė. Nervingoje susitikimo pabaigoje E. Kiškūnaitė vėl pasižymėjo  įvarčiu ir užtvirtino pergalę 2:0.

Diviziono čempionė MFA „Žalgiris“-MRU ekipa nesunkiai 5:0 įveikė MFA „Bites“, visus įvarčius pelnius dar pirmojo kėlinio metu. Elinga Pampuškaitė pasižymėjo dubliu, o po to sekė Austėjos Petkevičiūtės hetrikas.

FK „Utenos Utenis“ savo sidabrinį sezoną užbaigė pergale 3:2 namuose prieš panevėžietes. Pirmajame kėlinyje du įvarčius įmušė rezultatyviausia diviziono žaidėja Kamilė Medvedeva, o antro kėlinio pradžioje Airinga Anavičiūtė įmušė trečią uteniškių įvartį. FA „Panevėžys“-PRSSG ekipos gretose skirtumą sušvelnino Rimantė Laužikaitė ir Minija Batutytė.

Merginų elitinės lygos žaidėjų birželio 27 dieną lauks jungtinė apdovanojimų ceremonija kartu su „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos laureatais.