Lietuvos rinktinės pasaulio čempionato atrankoje laukia kova dėl 15-osios vietos

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankoje varžysis dėl 15 vietos.

Tai paaiškėjo šeštadienį, kai pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėse dėl 13-16 vietų lietuviai Baku mieste 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) pralaimėjo šeimininkams, Azerbaidžano rinktinei.

Sekmadienį dėl 15 vietos lietuviai susitiks su Graikijos rinktine.

Šeštadienio dvikovoje lietuviams niekaip nepavyko rasti savo žaidimo, o Azerbaidžano rinktinė, per pirmus du kėlinius pelniusi po įvartį, prieš paskutinę mačo atkarpą turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Trečio kėlinio paskutinėje dalyje šeimininkai pasižymėjo ir trečią kartą, tačiau lietuviai rankų nenuleido.

Mantas Makutunovičius pelnė du greitus įvarčius vieną po kito ir sumažino deficitą iki minimumo.

Visgi išplėšti pratęsimą laiko pritrūko ir teko pripažinti šeimininkų persvarą.