Po praleisto įvarčio atsitiesęs „Žalgiris“ įveikė pirmą Čempionų lygos etapą

UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse „Žalgiris“ svečiuose po nervingos ir dramatiškos kovos 2:1 įveikė Šiaurės Makedonijos čempioną „Struga“.

Pirmosios komandų rungtynės Vilniuje baigėsi be įvarčių 0:0.

Nervingose antrosiose rungtynėse varžovai išsiveržė į priekį po 76 minutę įmušto baudinio, tačiau jų persvara truko vos pora minučių – rezultatą netrukus išlygino Jurijus Kendyšas. Iki pagrindinio laiko likus žaisti šešias minutes po Mathiaso Oyewusio smūgio krito ir antrasis įvartis – kamuolį į savus vartus nukreipė Sava Radičius.

UEFA Čempionų lygoje „Žalgirio“ toliau lauks dvikova prieš Stambulo „Galatasaray“. Pirmos komandų rungtynės vyks liepos 25 dieną Vilniuje, LFF stadione.