Prieš LMFA I lygos 8 turo pradžią – dvivaldystė turnyro lentelėje

Po vasaros pertraukos atsinaujino Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos kovos.

Rugpjūčio 16 dieną užbaigtas pirmenybių 7 turas, sužaidus paskutines jo rungtynes Telšiuose. FC „Džiugas“ priėmė MFA „Žalgiris“-MRU dublerinę komandą. Žiūrovai išvyko po vieną žalgiriečių įvartį per abu kėlinius, kuriuos pelnė Žemyna Lekavičiūtė ir Elinga Pampuškaitė – 0:2. Šis rezultatas reiškia, kad žalgirietės susilygino taškais su „SC-Ukmergė“ komanda.

Prieš tai nukeltose 1 turo rungtynėse Utenoje susitiko „Utenos Utenio“ dublerinė komanda su FK „Vilkija“. Nemuno krašto atstovės laimėjo rungtynės rezultatu 6:0, o hetriku pasižymėjo Evelina Ščerbavičiūtė. Du įvarčius mušė Kamilė Vaitkevičiūtė, vieną – Gabija Malakauskaitė.

Pirmenybių 8 turas sutelks sirgalius rugpjūčio 25 dieną Kaune, Šiauliuose, Utenoje ir Vilniuje, bet prieš tai šį šeštadienį atkeltas 10 turo rungtynes sostinėje sužais MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FK „Šešupė“.