LMFA I lygos lyderės padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovių

Per paskutines vasaros dienas surengtas pirmenybių 9-asis turas. Jam pasibaigus MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa liko vienintelė pralaimėjimo šiame sezone nepatyrusi komanda.

Pirmenybių lyderės iškovojo 25-ąjį tašką Šventupėje, 5:2 nugalėdamos „SC-Ukmergė“ atstoves. Vilniečių gretose Žemyna Lekavičiūtė ir Barbara Antonovič atliko dublius, o persvarą savo įvarčiu padidino Ineta Šukštulytė. Ukmergiškių įvarčius mušė Simona Bagavičiūtė ir Livija Toropovaitė.

MFK „Žalgiris“ savo stadione 3:1 nugalėjo „Utenos Utenio“ dubleres. Alinos Neznanovos dublis suteikė aikštės šeimininkėms persvarą antro kėlinio pradžioje, kurią sumažino Gabijos Repečkaitės įvartis. Galiausiai, žalgirietės įtvirtino pergalę Evos Petrik taikliu smūgiu.

FK „Vilkija“ džiaugėsi pergale 3:1 prieš FC „Hegelmann“ dubleres. Nors Kauno rajono atstovės pirmavo po Ivetos Inčytės 55 minutę realizuoto baudinio, bet vilkijietės netruko pakeisti rungtynių eigą. Kamilė Vaitkevičiūtė po trijų minučių išlygino rezultatą, o vėliau Gabijos Malakauskaitės dublis garantavo 3 taškus.

FK „Nevėžis“ nutraukė šiauliečių pergalių seriją. Įtemptose rungtynėse Kėdainiuose lemiamu veiksniu tapo Gabrielės Ragauskaitės 45+2 minutę realizuotas baudinys – jis ir suteikė vietos klubui pergalę 1:0.

Artimiausio turo rungtynės numatytos rugsėjo 8 dieną Kaune, Telšiuose, Utenoje ir Vilniuje.