Šešiolikmečių rinktinė lengva pergale pradėjo pasirodymą UEFA „Development“ turnyre

Lietuvos vaikinų U16 rinktinė pradėjo savo pasirodymą Gibraltare vykstančiame UEFA „Development“ turnyre.

Pirmame turnyro mače lietuviai 5:0 (4:0) sutriuškino Farerų Salų bendraamžius.

Lietuvos futbolininkai nuo pat pirmų minučių diktavo savo sąlygas aikštėje ir dominavo prieš varžovus.

Tai atsispindėjo ir švieslentėje – jau pirmo kėlinio lietuviai buvo priekyje rezultatu 4:0.

Po pertraukos žaidimas buvo lygesnis, bet mačo pabaigoje lietuviai pridėjo penktąjį savo įvartį ir taip turnyrą atidarė užtikrinta pergale.

Rungtynių statistika: Lietuva U16 – Farerų Salos U16 5:0 (4:0);

Gibraltaro „Victoria“ stadionas; teisėjas – Jose Antonio Diaz Lorente (Ispanija);

Įvarčiai: 2 min. ir 11 min. Vakaris Bradūnas, 32 min. Grant Emerhi, 39 min. Rodion Piazenko, 87 min. Dominykas Nassif (Lietuva);

Įspėtas: 71 min. Pall Muller (Farerų Salos);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Kristupas Čepulis, Dovydas Balsys (62 min. Edvinas Mikutis), Julius Plančiūnas (78 min. Karim Ibrahim), Adomas Buikus (46 min. Dovas Grudzinskas), Rodion Piazenko (46 min. Carmine Lukas Manea), Justas Rakauskas (46 min. Dominykas Taučas), Grant Emerhi (62 min. Paulius Stankus), Jugas Turčinskas, Simas Grabauskas, Vakaris Bradūnas (80 min. Dominykas Nassif), Ignas Gelgota (78 min. Tomas Jonyla);

Atsargoje: Ignas Aleksandravičius.