Trečią kartą laimėjusi WU15 rinktinė tapo Baltijos turnyro Estijoje nugalėtojomis

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė penktadienį užbaigė savo pasirodymą Estijoje vykusiame Baltijos taurės turnyre.

Paskutiniame susitikime lietuvaitės 3:2 (2:2) nugalėjo Latvijos komandą. Iš viso mūsiškės surinko 9 taškus ir tarp keturių komandų užėmė pirmąją vietą bei tapo turnyro nugalėtojomis.

Priminsime, kad pirmoje dvikovoje lietuvės 3:2 nugalėjo Farerų Salų komandą, o vėliau net 6:1 sutriuškino Estijos bendraamžes.

Penktadienio rungtynės prasidėjo uraganiniu tempu – per pirmas 20 rungtynių minučių lietuvės pelnė du įvarčius, visgi, iki kėlinio pabaigos dviem tiksliais savo smūgiais atsakė ir Latvijos komanda.

Antrasis kėlinys jau klostėsi ramiau, tokių įvarčių fejerverkų jau nebuvo. Kurį laiką pasižymėti nepavyko nė vienai komandai, visgi, rungtynėms artėjant prie pabaigos trečią savo įvartį pelnė Lietuvos puolėja Paulina Mockutė, taip dar kartą išvesdama Lietuvos ekipą į priekį.

Per likusį laiką lietuvėms pavyko apsiginti, iškovoti trečią pergalę ir taip tapti turnyro nugalėtojomis.

Baltijos taurės merginų U15 turnyro statistika

Latvija – Lietuva 2:3 (2:2);

Talino TNTK stadionas; teisėja – Liisa Liesment (Estija);

Įvarčiai: 34 min. ir 40+1 min. Kristine Lindberga (Latvija); 5 min., 18 min. ir 77 min. Paulina Mockutė (Lietuva);

Įspėtos: 53 min. Aleksija Railija Šnaidere, 72 min. Kate Ozolina, 80 min. Patricija Laursone (Latvija); 67 min. Ugnė Gruodytė (Lietuva);

Lietuvos merginų U15 rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Vanesa Gaudutytė, Aleksandra Samoilenko, Ugnė Gruodytė (80+2 min. Karina Zilberytė), Gabija Repečkaitė (41 min. Adriana Bystronovskaja), Gabija Dagytė (79 min. Emilija Barkevičiūtė), Paulina Mockutė, Goda Smailytė, Elzė Česnauskaitė, Grytė Vaisbrodė (41 min. Andrėja Tamašauskaitė), Iveta Kalvytė. Atsargoje: Monika Kriūnaitė, Kotryna Pociūtė, Gabriela Gvozdovič, Saulė Mulevičiūtė, Augustė Kriūnaitė.