Merginų U15 rinktinė užtikrintai nugalėjo Estijos bendraamžes

Taline vykstančiame Baltijos taurės turnyre savo antrąją pergalę iškovojo Lietuvos merginų iki 15 metų futbolo rinktinė. Lietuvės nustelbė turnyro šeimininkes rezultatu 6:1 (3:1).

Susitikimo pirmasis įvartis krito po baudos smūgio, kurį atliko Paulina Mockutė 15 minutę. Estijos komanda neilgai trukus taip pat pasinaudojo standartine situacija – teisėjos skirtą baudinį realizavo Elisabeth Ottas.

Lietuvaitėms pavyko perimti žaidybinę kontrolę ir pirmo kėlinio pabaigoje surengti keletą grėsmingų atakos išpuolių. P. Mockutei atlikus reidą dešiniuoju kraštu 38 minutę sekė jos rezultatyvus perdavimas Gabijai Repečkaitei. Vos po dviejų minučių P. Mockutė atėmė kamuolį iš varžovių gynėjos ir taikliai pasiuntė jį į vartus.

Antrajame kėlinyje Estijos ekipai nepavyko sugrąžinti intrigą, o mūsiškės pasižymėjo dar trimis įvarčiais. Lietuvaitės 57 minutę pasinaudojo sumaištimi prie varžovių vartų – po P. Mockutės perdavimo įmušė Grytė Vaisbrodė.

Per teisėjos pridėtą laiką savo progas išnaudojo Augustė Kriūnaitė ir Paulina Mockutė, tapusi hetriko autore.

Paskutines Baltijos taurės turnyro rungtynes Kotrynos Kulbytės treniruojama rinktinė sužais šį penktadienį, nuo 12 valandos TNTK stadione prieš Latvijos komandą. Latvės rezultatu 1:0 įveikė estes bei šiandien 1:3 pralaimėjo farerietėms.

Baltijos taurės merginų U15 turnyro statistika

Estija – Lietuva 1:6 (1:3)

Talino TNTK stadionas, teisėja – Sandra Nigulis (Estija);

Įvarčiai: 22 min. iš baudinio Elisabeth Ottas (Estija); 15, 40 ir 80+3 min. Paulina Mockutė, 38 min. Gabija Repečkaitė, 57 min. Grytė Vaisbrodė, 80+1 min. Augustė Kriūnaitė (Lietuva);

Įspėtos: 79 min. Linda Lehtsaar (Estija); 20 min. Vanesa Gaudutytė, 59 min. Paulina Mockutė, 76 min. Kotryna Kulbytė (Lietuva);

Lietuvos merginų U15 rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Vanes Gaudutytė, Aleksandra Samoilenko, Ugnė Gruodytė (74 min. Karina Zilberytė), Gabija Repečkaitė (51 min. Adriana Bystronovskaja), Gabija Dagytė (74 min. Augustė Kriūnaitė), Paulina Mockutė, Goda Smailytė, Elzė Česnauskaitė, Saulė Mulevičiūtė (41 min. Iveta Kalvytė), Grytė Vaisbrodė (62 min. Andrėja Tamašauskaitė). Atsargoje: Monika Kriūnaitė, Kotryna Pociūtė, Gabriela Gvozdovič, Emilija Barkevičiūtė.