Merginų U15 rinktinė pergalingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą Estijoje

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė pirmadienį pradėjo savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Pirmame turnyro susitikime Kotrynos Kulbytės auklėtinės po sunkios kovos 3:2 (0:1) pranoko Farerų Salų futbolininkes.

Lietuvaitės kurį laiką turėjo vytis varžoves – pirmame rungtynių kėlinyje buvo pelnytas vienintelis įvartis, kuriuo pasižymėjo Farerų Salų komanda.

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – lietuvaitės atsakė trimis savo smūgiais ir netrukus jau pirmavo 3:1.

Pačioje rungtynių pabaigoje varžovėms baudiniu dar pavyko atsilikimą sumažinti, tačiau pirmoji pergalė turnyre atiteko Lietuvos rinktinei.

U15 merginų Baltijos taurės turnyras

Lietuva – Farerų Salos 3:2 (0:1)

Talino TNTK stadionas, teisėja – Marta-Liisa Staalfeldt (Estija);

Įvarčiai: 43 min. Paulina Mockutė, 47 min. Adriana Bystronovskaja, 85 min. Gabija Repečkaitė (Lietuva); 15 min. ir 87 min. (iš baudinio) Sigrid Hansdottir (Farerų Salos).

Įspėtos: 11 min. Emilija Barkevičiūtė, 30 min. Ugnė Gruodytė, 81 min. Goda Smailytė (Lietuva); 41 min. Elin Wilhelm Fossabrugv, 85 min. Aleksandra Zachariassen (Farerų Salos).

Lietuvos merginų U15 rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Gabija Dagytė, Aleksandra Samoilenko, Emilija Barkevičiūtė, Vanesa Gaudutytė, Goda Smailytė, Iveta Kalvytė, Elzė Česnauskaitė, Grytė Vaisbrodė, Ugnė Gruodytė, Paulina Mockutė.

Atsargoje: Monika Kriūnaitė, Gabija Repečkaitė, Kotryna Pociūtė, Karina Zilberytė, Gabriela Gvozdovič, Andrėja Tamašauskaitė, Saulė Mulevičiūtė, Augustė Kriūnaitė, Adriana Bystronovskaja.