Merginų čempionatas Lietuvoje startavo prancūzių pergale prieš Serbiją

Jonavoje sekmadienio popietę oficialiai startavo dvi savaites Lietuvoje vyksiantis Europos merginų U19 čempionatas.

Pirmosiose A grupės rungtynėse Prancūzijos merginų rinktinė 3:1 (0:1) pranoko Serbijos futbolininkes ir įsirašė pirmuosius taškus.

Kitose dienos rungtynėse Kaune nuo 17 valandos žais Lietuvos ir Anglijos rinktinės.

Pirmose čempionato rungtynėse į priekį kiek netikėtai išsiveržė Serbijos rinktinė, kuri gavo šansą mušti baudinį ir tą šansą pavertė įvarčiu.

Iki pirmo kėlinio pabaigos serbės atsilaikė ir į pertrauką išsinešė minimalų pranašumą.

Serbės kurį laiką sėkmingai varžėsi ir po pertraukos, tačiau tada Prancūzijai pavyko rezultatą išlyginti. Likus žaisti penkias minutes, Prancūzija išsiveržė į priekį, o jau per pridėtą laiką krito ir trečiasis įvartis, kuris ir užtikrino pirmą Prancūzijos pergalę.

Europos merginų U19 čempionatas

Prancūzija – Serbija 3:1 (1:1)

Jonavos stadionas; teisėja – Olivia Tschon (Austrija);

Įvarčiai: 66 min. Camille Robillard, 83 min. Fanny Rossi, 90+2 min. Wassa Sangare (Prancūzija) 34 min. (11m.) Nina Matejič (Serbija).

Įspėtos: 54 min. Lou Autin (Prancūzija); 49 min. Mina Čingelič, 82 min. Sara Stokič, 88 min. Milica Gakovič (Serbija)