Vaikinų U16 rinktinė išmėgino jėgas su Latvijos bendraamžiais

Rygoje savo antrąsias kontrolines rungtynes sužaidė Lietuvos vaikinų iki 16 metų futbolo rinktinė.

Šiandien Janio Skredelio stadione mūsiškių laukė akistata su latviais, prieš tai nesėkmingai sužaidus su estais (1:3).

Latvijos rinktinė džiaugėsi įvarčiu jau 2-ąją minutę – įspūdingą reidą įvarčiu užbaigė Ilja Anohinas.

Rezultatas buvo išlygintas 20-ąją minutę. Dešiniuoju aikštės kraštu prasiveržęs Dominykas Zubavičius atliko perdavimą Joriui Petravičiui – pastarojo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą, o pirmas pribėgęs Benjaminas Warwickas Tully įmušė įvartį.

Pirmo kėlinio pabaigoje Tomo Ražanausko treniruojama ekipa įsiveržė į priekį. Augustas Valuckas atkovojo kamuolį aikštės viduryje ir netrukus atliko galingą ir taiklų smūgį.

Antroje susitikimo pusėje latviai dažniau turėjo kamuolio kontrolę ir atakavo, o lietuviai surengė kelias itin grėsmingas kontratakas. Latvijos rinktinei pavyko išlyginti rezultatą, kai 70-ąją minutę buvo pargriautas Georgijus Bombanas ir teisėjas paskyrė baudinį – smūgį realizavo pats G. Bombanas.

Po rungtynių pagrindinio laiko komandos išbandė savo taiklumą baudinių serijoje. Šios serijos metu latviai taikliai smūgiavo 4 kartus, o lietuvių gretose sėkmingi buvo tik Arijaus Krušinsko ir Luko Petrūno bandymai.

Rungtynių įrašas

Rungtynių statistika

Latvija U16 – Lietuva U16 2:2 (1:2), baudiniai 4:2

Rygos Janio Skredelio stadionas, teisėjas – Aleksejs Griščenko (Latvija);

Įvarčiai: 2 min. Iļja Anohins, 71 min. iš baudinio Georgijs Bombāns (Latvija); 20 min. Benjamin Warwick Tully, 41 min. Augustas Valuckas (Lietuva);

40 min. baudinio nerealizavo Daniels Rudgalvis;

Įspėti: 44 min. Hugo Beķeris, 90+2 min. Jegors Blaževičs (Latvija);

Lietuvos vaikinų U16 rinktinės startinė sudėtis: Henrikas Adomavičius, Lukas Klasauskas, Gleb Brotzmann, Arijus Ahmadian (46 min. Arijus Krušinskas), Augustas Valuckas (72 min. Lukas Skurvydas), Dominykas Zubavičius (72 min. Vėjas Pocius), Mantas Česnokovas (46 min. Ignas Pukinskas, 90+2 min. Mangirdas Venckus), Ignas Ivaška, Benjamin Warwick Tully (46 min. Jokūbas Kirbutas), Karolis Sargiūnas (72 min. Lukas Petrūnas), Joris Petravičius. Arsargoje: Mark Žukovskij, Rapolas Garšva, Kajus Šimkus.