„Panevėžio“ pasirodymas Europos lygos atrankoje – baigtas

„Panevėžio“ futbolo klubas neturėjo daug galimybių poroje prieš daugkartinę Izraelio čempionę Tel Avivo „Maccabi“ ekipą. Vengrijos Sombathėjaus mieste vykusi Europos lygos trečiojo atrankos varžybų etapo atsakomoji akistata įprasminta pralaimėjimu 0:3 (0:1).

Bendru rezultatu varžovams iš Izraelio buvo nusileista 1:5.

Dvikovos pradžioje panevėžiečiai turėjo labai dėkingą galimybę išsiveržti į priekį, tačiau Lucaso de Vegos smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto. Dar porą sykių „Panevėžys“ buvo pabėgęs į grėsmingas kontratakas, tiesa, Federico Palaciosui pritrūkdavo tikslumo lemiamais momentais.

„Maccabi“ komanda pirmojo kėlinio viduryje įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo kurtis progas. Gynėjai blokavo pavojingus smūgius, poroje epizodų kamuoliui iki trūkdavo itin nedaug, vieną bandymą galvą atrėmė Vytautas Černiauskas. Deja, prieš pat pertrauką varžovai pakėlė kampinį ir laisvės sulaukęs Doras Peretzas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos oponentų pranašumas abejonių nesukėlė. Aktyviai žaidęs Osheras Davida 54-ąją minutę padvigubino persvarą, o po 16 minučių Sagivas Jehezkelis pelnė trečią įvartį.

„Panevėžys“ pavojingai grasino standartinių padėčių metu: Kasparas Dubra du sykius buvo itin arti tikslo, Noelio Mbo smūgį galva atrėmė „Maccabi“ klubo vartininkas. Pastarasis taip pat susitvarkė ir su Jovano Čadženovičiaus tolimu bandymu.

Panevėžiečiai kovas tarptautiniame fronte pratęs Konferencijų lygos atkrintamajame etape, kur susigrums su Velso čempionais Osvestrio „The New Saints“ futbolininkais.