LFF II lyga: sunki „Dembavos“ atkarpa tęsiasi

„Žalgirio“ B ir „Neptūno“ pergalėmis pirmadienį baigėsi LFF II lygos A diviziono dvidešimtasis turas. Per aštuonerias rungtynes įmušta 40 įvarčių, iš kurių net 14 – į „Dembavos“ vartus.

Lyderių trejete pasikeitimas toks, kad nelaimėję „TransINVEST“ B futbolininkai iš antros pozicijos nukrito į trečiąją.

Lyderių trejetas

„Jonava“, „Žalgiris“ B ir „TransINVEST“ B prieš likusias lygos komandas turi gana didelį pranašumą, tad veikiausiai būtent šis trejetas sezono pabaigoje dalinsis prizines vietas. Šiuo metu „Jonava“ prieš „Žalgirį“ B turi dviejų, prieš „TransINVEST“ B – trijų taškų pranašumą.

Turo rungtynes jonaviškiai žaidė prieš „Saned“ komandą, kuri sugebėjo atsilaikyti pusvalandį. Tuomet krito pirmasis įvartis, o rungtynėms artėjant į pabaigą – dar du. Šiose rungtynėse jau žaidė sugrįžęs Ričardas Beniušis, tačiau pasižymėti šįsyk jis nesugebėjo.

Trimis įvarčiais „Dainavą“ B apdovanojo jaunieji žalgiriečiai. Kaip ir Jonavoje, taip ir Vilniuje, vienas įvartis buvo įmuštas iki pertraukos, kiti du – antrajame kėlinyje. Dubliu rungtynėse pasižymėjo Titas Stakėnas.

Antrą vietą praradę „TransINVEST“ B futbolininkai Širvintose nesugebėjo pramušti „Sveikatos“ gynybos. Dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir tai tik ketvirtas kartas per šį sezoną, kai per rungtynes abi komandos lieka be įvarčio.

„Dembava“

Sezono pradžioje tarp stipriausių lygos komandų buvusi ir prieš kelias savaites siaubingai nukraujavusi „Dembava“ tapo donoru visiems varžovams. Per pastarąsias trejas rungtynes Panevėžio rajono atstovai praleido net 38 įvarčius, iš kurių 14 buvo praleisti savaitgalio rungtynėse Klaipėdoje.

Be didesnių pastangų FM iki pertraukos varžovus apdovanojo septyniais, po pertraukos – dar septyniais įvarčiais. Tokios rungtynės – puiki proga pasigerinti savo statistiką. Šįsyk tuo pasinaudojo po pertraukos į aikštę žengęs ir penkis įvarčius pelnęs Davidas Serdinskyj. Dar keturi tikslūs smūgiai priklauso Viliui Paulauskui.

Namai

Šis turas buvo namų komandų turas – išskyrus „TransINVEST“ B lygiąsias, visose kitose rungtynėse pergales šventė aikščių šeimininkai.

Be jau minėtų rungtynių, puikią pergalę iškovojo „Sūduva“ B. Puikią sportinę formą demonstruojantys jaunieji sūduviai 4:0 nugalėjo „Ukmergę“. Pamatai pergalei (trys įvarčiai) buvo sudėti dar iki pertraukos.

Ketvirtoje pozicijoje esanti „Šilutė“ 5:1 įveikė „Fortūną“. Šilutiškiams pirmaujant 1:0 ir esant rezultatui 1:1, šeimininkai nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių. Rokas Rusys ir Deividas Lukošius prie pergalės pridėjo po dublį.

Konkurentų turnyro lentelėje „Širvėnos“ ir „Vilties“ rungtynėse 4:2 triumfavo Biržų atstovai. Įspūdingose rungtynėse dar iki 83 minutės „Viltis“ buvo priekyje 2:1, tačiau per likusį laiką dukart Žilvinas Banys ir kartą Edvardas Tamulevičius įvarčiais nukalė savo komandai pergalę.

Trimis taškais savo turnyrinę sąskaitą papildė „Neptūnas“ B, kuris namie 4:0 nugalėjo „Džiugą“ B. Du įvarčiai buvo įmušti dvikovos pradžioje, likę du – per paskutines dešimt minučių.

B divizionas

Skirtingai nei A diviziono kovose, kur namų aikštė praėjusią savaitę buvo milžiniškas pranašumas, B divizione trejose rungtynėse dvi pergales iškovojo svečių atstovai.

Divizione pirmaujantis Klaipėdos „Sirijus“ iškovojo dešimtą pergalę, Tauragėje nugalėjęs „Tauro“ B futbolininkus. Kaune „Hegelmann“ C nusileido Prienų „Nemunui“, o Garliavoje „Garliava“ B 4:0 nugalėjo autsaiderį „Utenį“.

Tauragės „Tauras“ B – Klaipėdos „Sirijus“ 1:3;

Kauno raj. „Hegelmann“ C – Prienų „Nemunas“ 1:2;

„Garliava“ B – Utenos „Utenis“ 4:0;

21 turas

Šį savaitgalį vyksiančiame 21-ajame ture visos trys lyderiaujančios komandos susikaus su turnyro lentelės apačioje esančiomis ekipomis. „Sūduva“ B žais su „Dembava“ ir, sėkmės atveju, gali dar labiau pakilti turnyro lentelės laiptais.