Lietuvių grupės dvikovoje – triuškinama rumunų pergalė Kosove

Penktadienį startavo UEFA tautų lygos C diviziono antrosios grupės dvikovos.

Marijampolėje pirmoje dvikovoje Lietuva 0:1 turėjo pripažinti Kipro komandos pranašumą, o kiek vėliau vakare vyko ir antrosios grupės rungtynės.

Jose grupės favoritai rumunai Prištinoje susitiko su Kosovo komanda ir ją nugalėjo rezultatu 3:0.

Į priekį rumunai išsiveržė prieš pat pertrauką, kai tiksliai smūgiavo Dennisas Manas, o kone iškart po pertraukos svečių persvarą padidino baudinį realizavęs Razvanas Marinas.

Dvikovai einant į pabaigą trečią vinį įkalė Denisas Dragusas, o Kosovo ekipa dvikovą baigė mažumoje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Mergimas Vojvoda.

Rumunai kitame ture namuose pirmadienį priims Lietuvos komandą, o Kosovo vienuolikės laukia išvyka į Kiprą ir kova su šios šalies futbolininkais.