Atrankos turnyrą vaikinų U21 rinktinė baigė pralaimėjimu Čekijoje

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą UEFA Europos čempionato atrankos turnyre.

Paskutinėse atrankos grupės rungtynėse Hradec Kralovėje lietuviai 0:3 (0:0) sužaidė su Čekijos komanda. Iš viso Tomo Ražanausko auklėtiniai per aštuonerias rungtynes surinko tris taškus ir grupėje užėmė penktąją vietą.

Antradienio rungtynėse žaidybinę iniciatyvą turėjo čekai, tačiau ją įvarčiais jiems pavyko paversti tik antrojo kėlinio viduryje. Lietuvos rinktinė praleido tris įvarčius per 20 minučių intervalą, nuo 53 iki 73 minutės.

Europos vaikinų U21 čempionato atrankos statistika

Čekija – Lietuva 3:0 (0:0)

Všesportovní stadionas; teisėjas – Trustin Farrugia Cann (Malta);

Įvarčiai: 53 min. Kryštof Daněk, 56 min. Matěj Jurásek, 73 min. Václav Sejk (Čekija);

Įspėti: 80 min. Kryštof Daněk (Čekija), 6 min. Tautvydas Burdzilauskas, 43 min. Motiejus Burba, 68 min. Nojus Stankevičius (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Rimvydas Kiriejevas, Nojus Stankevičius, Tautvydas Burdzilauskas (77 min. Domas Slendzoka), Milanas Rutkovskis, Motiejus Burba (87 min. Martynas Šetkus), Romualdas Jansonas (77 min. Titas Buzas), Karolis Žebrauskas, Eduardas Jurjonas, Matijus Remeikis, Faustas Steponavičius (77 min. Deividas Dovydaitis), Esmilis Kaušinis (59 min. Eridanas Bagužas). Atsargoje: Julius Virvilas, Marius Skirmantas, Simas Civilka, Martynas Džiugas.

Vt. Rinktinė Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skir. Tašk.