Gargždų „Banga“ užtikrintai įveikė „Panevėžį“

Antrose po karantino A lygos rungtynėse Gargždų „Bangos“ futbolininkai įveikė svečius iš Panevėžio rezultatu 2:0.

Gargždų „Bangos“ futbolininkams ši pergalė išties įsimintina. Penkis metus nedalyvavę A lygos čempionate, Gargždų atstovai grįžo su trenksmu.

Abu įvarčius „Bangos“ futbolininkai pelnė pirmame kėlinyje: 19 minutę pasižymėjo veteranas Robertas Vėževičius, o prieš pat ilgąją pertrauką, 44 minutę, po rezultatyvaus R. Vėževičiaus perdavimo, pasižymėjo Karolis Urbaitis.

Kitas rungtynes „Banga“ ir „Panevėžys“ žais po savaitės – „Banga“ sekmadienį sostinėje susikaus su „Riteriais“, o panevėžiečiai šeštadienį namuose priims „Sūduvą“.