Atsinaujino LMFA I lygos kovos

Po vasaros pertraukos į stadionus grįžo LMFA Pirmosios lygos futbolininkės. Šeštajame ture netrūko dviženklių rezultatų, o turnyro lyderės pratęsė pergalių seriją.

18-ajį tašką iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda, išvykoje rezultatu 8:0 nugalėjusi panevėžietes. Šioje akistatoje dubliais išsiskyrė Ugnė Lazdauskaitė ir Erika Šupelytė.

Antrąją vietą užimanti „SC-Ukmergė“ ekipa Tauragėje 10:0 pranoko vietą vietos komandą, kuri nuo 33 minutės žaidė be raudoną kortelę išvydusios vartininkės. Keturis įvarčius įmušė Meida Proscevičiūtė, o hetriką atliko Gabija Toropovaitė.

Su panevėžietėmis taškais susilygino FK „Jonava“ ir FK „Vilnius“. Jonavietės namie 3:2 įveikė „Kauno Žalgirio“ FA,  o atkakliose rungtynėse dviem įvarčiais pasižymėjo Gintarė Raznauskaitė.

Vilnietės šventė rezultatyviausią pergalę – net 14:1 prieš FK „Šešupę“. „Pokerį“ atliko klubą papildžiusi Loreta Rogačiova, o po keitimo pasirodžiusi Ūla Miniotaitė prisidėjo trimis įvarčiais.

Pirmenybių 7-asis turas numatytas rugpjūčio 28-ąją Kaune, Šventupėje, Tauragėje ir Vilniuje.