Antrą sezoną iš eilės sidabras atiteks "Trakams"

Antrus metus iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ sidabru pasidabins  „Trakų“ futbolininkai.

S.Čirbos/fkt.lt nuotr.

„Trakų“ komanda šį sezoną kurį laiką pirmavo šalies čempionate, tačiau po to pateko į duobę ir nepasivijo Vilniaus „Žalgirio“.

„Riteriai“ lapkričio 6-ąją „Sportimos“ manieže vykusiame 31-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Kauno „Stumbru“ ir nepavejamai atitrūko nuo žemiau turnyro lentelėje esančių varžovų – „Atlanto“ bei „Sūduvos“

Pirmą įvartį šeimininkams pavyko pelnyti 73-iąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Šėgžda perdavė kamuolį, kuris baudos aikštelėje atsimušė į Rimvydo Sadausko ranką, o prie 11 metrų atžymos stojęs N. Valskis pelnė 15-ąjį įvartį šiame sezone.

Įvartį praleidę svečiai netrukus atkuto ir metė gerokai skaitlingesnes pajėgas į priekį. „Trakai“ bėdų sulaukė greitai: 79-ąją minutę A. Basitas puikiai pranėrė tarp dviejų varžovų bei įspūdingu tolimu smūgiu išlygino rezultatą.