BYFL turnyro finalinę varžybų stadiją pasiekė 3 Lietuvos komandos

Klaipėdos FM ir Kauno „Be1 NFA“ praeitą savaitę buvo eliminuotos iš Baltijos jaunimo futbolo lygos, šioms komandoms neperkopus pusfinalio barjero. Oficialiai paaiškėjo, kad dėl nugalėtojų titulų rungsis „Kauno Žalgirio“ FA ir Rygos FS U15 ekipos bei Vilniaus BFA ir „Žalgirio“ U16 ekipos.

Klaipėdos FM 1:4 Rygos FS | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

Birželio 8 dieną pasibaigė klaipėdiečių odisėja BYFL turnyre. Po pirmojo pusfinalio Klaipėdos FM turėjo sudėtingą užduotį panaikinti dviejų įvarčių deficitą.

Pirmajame kėlinyje Gustavas Krievinis išvedė į priekį svečius ir dar labiau komplikavo klaipėdiečių šansus. Vilius Paniuškis 44 minutę buvo išlyginęs rezutatą ir trumpam laikui grąžino status quo. Rygiečiai paskiau pelnė tris įvarčius be atsako ir iškovojo kelialapį į finalą, kur jų lauks Kauno žalgiriečiai.

FK Žalgiris 0:0 Be1 NFA | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

Birželio 5 dieną Senvagės gimnazijos stadione buvo sužaistas pirmasis ilgai lauktas pusfinalio susitikimas tarp sostinės žalgiriečių ir kauniečių, sukėlęs tikrą žiūrovų ažiotažą. Futbolininkai nudžiugino atkakliu ir įdomiu taktiniu žaidimu. Susitikimas pasibaigė itin retu Lietuvos jaunimo varžybose rezultatu – 0:0.

Be1 NFA 1:2 FK Žalgiris | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

Paskutinio kelialapio į finalą klausimas sekmadienį sprendėsi LFF Kauno treniruočių centro stadione ir šįkart įvarčiai krito. Susitikimo pradžia nepalankiai susiklostė kauniečiams, kuriuose išmušė iš vėžių Dovo Grudzinsko dublis (7 ir 10 min.). „Be1 NFA“ sušvelnino skirtumą, kai Karolis Kuodis realizavo baudinį (31 min.). Antrojoje susitikimo pusėje komandos sukūrė daugiau grėsmingų progų, bet skaičiai švieslentėje nepakito. FK „Žalgiris“ užsitikrino teisę žaisti turnyro finale.